Täna õhtul: Tartu Ülikool Maks & Moorits vs TalTech/OPTIBET

Paf Eesti-Läti korvpalliliigas lähevad ülikoolide derbys omavahel vastamisi Tartu Ülikool/Maks&Moorits ning TalTech/Optibet.

Kütame täna ülikoolide derbys TalTechil olemise kuumaks ja kutsume kõiki tudengeid nädala selgroogu murdma, mängule kaasa elama ja afterpartyle Shootersis. Tudengitele sissepääs tasuta – tule toeta omasid!

Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreeneri Olari Naritsa sõnul on TalTechiga keeruline, kui nad kaugviskeid tabavad. „TalTech on selgelt kaugvisetele orienteeritud võistkond. Nagu karika pronksimängus tunda saime, et kui nad need sisse viskavad, siis võib olla nendega päris keeruline. Viimased mängud on TalTech järjest võitnud ja hea hoo üles saanud, aga eks näis kas see, et nad saanud mänguks kümme päeva valmistuda toob neile kasu. Igatahes anname endast parima, et nende võiduseeria ära lõpetada. Kutsume kõiki tudengeid ülikoolidevahelisele mängule kaasa elama ja omasid toetama,“ ütles Narits.

Koostöös TÜ spordiesindusega on tudengite jaoks järgmine oluline info:
🌞 Loosi läheb kaks ÜLIÕPILASTE XXIII SUVEMÄNGUDE piletit!
🍻 TÜ tudengitele õpilaspileti ettenäitamisel üks tasuta ÕLU Pühastelt!
📚 Mängu vaatamine toimub TUDENGISEKTORIS.
🎉 Poolajal vinged mängud ja eriauhinnad! Auhind pannakse välja parimale kostüümile ja plakatile! Pane selga TÜ sümboolika ja paneme oma võimu maksma!
🎊 Mängu ametlik aftekas toimub Shooters, kus tehakse koos Pluutoga semestrile korralik avabäng. 👟 Pane jalga oma parimad ketsid ja võibolla saad Ballzy poolt lisa

Kell 19.00 Tartu Ülikooli spordihoones näeme!