Täna õhtul: Tartu Ülikool Maks & Moorits vs Tallinna Kalev/TLÜ

Täna on detsembrikuu ainus kodune #mängupäev. Paf League 11. mängus tuleb meile vastu Korvpallimeeskond Tallinna Kalev/TLÜ, keda oleme sel hooajal kaks korda liigas võitnud. Tule vaata saalis või Delfi Sport vahendusel, kummale poolele täna võit jääb.

Tulenevalt koroonaviiruse leviku tõkestamise reeglitest on saali lubatud vaid kuni 250 inimest, seega on müügis 200 piletit. Juhul, kui eelmüügist piletid ära ostetakse, siis kohapeal piletimüüki ei toimu. Pileti saad ette osta https://piletikeskus.ee/et/series/ut-basket-2020/201

TÄHELEPANU

  • Lähtuvalt Eesti Korvpalliliidu kehtestatud publiku reeglitest viiruse leviku tõkestamiseks, on pealtvaatajad mängul KOHUSTATUD KANDMA KAITSEMASKI. Maskide olemasolu kontrollitakse piletikassas ning kandmist ka mängu ajal. Ilma maskita ei saa me korvpallisõpra mängule lubada.
  • Sertifitseeritud korduvkasutatavat maski saab soetada piletikassast.
  • Saalis on osad istekohad hajutamise tagamiseks märgistatud mitte kasutamiseks. Palume tähistust järgida ning istuda hajusalt.

Palume mängule tulla ainult siis, kui tunnete ennast täiesti tervena. Nii piirame viiruste levikut ja hoiame üksteist.

#GD15

Mängu eelvaade

Tartu Ülikool Maks & Moorits – Tallinna Kalev/TLÜ
09.12.2020, kell 19:00, Tartu, Tartu Ülikooli Spordihoone
Ülekanne: Delfi TV

Tartu on kümnest mängust neli võitnud. Viimases mängus kohtuti võõrsil AVIS UTILITAS Raplaga ja vastu tuli võtta kindel 59:86 kaotus. Juba poolajaks oli kaotusseis 21-punktiline ning vaatamata tartlaste kolmanda ja neljanda veerandaja pingutustele suurenes lõpuvileks vahe 27-punktiliseks. Hendrik Eelmäe viskas Tartu parimana 18 punkti, Charles Barton lisas 16 silma, 4 lauapalli ja andis 3 korvisöötu.

Hendrik Eelmäe on visanud Tartu parimana keskmiselt 12,1 punkti ja andnud 3,3 korvisöötu. Tomas Balciunas on võtnud 6,9 lauapalli, Robin Kivi teinud 1,4 vaheltlõiget ja Sverre Aav 0,2 viskeblokeeringut mängu kohta.

Kalev/TLÜ on senise 12 mänguga suutnud kaks võitu võtta. Eelmises kohtumises oli vastaseks TALTECH ning mäng kaotati 67:88. Poolajaks oldi 15 punktiga taga ja kui TALTECH suutis avaveerandil 31 silma visata, siis kolmandal veerandajal tuli veelgi 30 võrra lisa. Viimase neljandiku Kalev/TLÜ küll 19:13 võitis, aga suurest kaotusseisust välja tulla ei suudetud. Brandis Raley-Ross viskas 19 punkti ja võttis 9 lauapalli, Jeremy McLaughlin lisas 13 silma ja hankis 8 lauapalli.

Brandis Raley-Ross on Kalev/TLÜ parimana visanud keskmiselt 20,0 punkti ja andnud 5,1 korvisöötu. Emmanuel Wembi on võtnud 7,4 lauapalli ja teinud 1,7 viskeblokeeringut ning Austin Wrighten teinud 1,5 vaheltlõiget mängu kohta.

Hooaja esimese omavahelise mängu võitis Tartu 100:73 ja teise 75:67.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud