Täna õhtul: Tartu Ülikool Maks & Moorits vs BC Prometey

Võtame täna õhtul kodusaalis vastu liiga suurfavoriidi ja Eurocupi tipus mängiva BC Prometey meeskonna Ukrainast. Tule saali, vaata väga korralikku Euroopa tasemel meeskonda ja aita omad võidule! Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00.

Mängule pääsevad tasuta kõik Tartu Ülikooli tudengid ning alla 12-aastased lapsed. Tänasele mängule ootame ka kõiki Tartus ja lähiümbruses elavaid Ukraina kodanikke, kellele on samuti mängule pääs tasuta.

Tartu on viimastel nädalatel suurepärases hoos ja nad on võitnud viimased viis kohtumist. Möödunud nädalal seljatasid nad ülikooliderbis 83:53 TalTech/Optibeti, sel teisipäeval olid nad 79:68 üle Pärnu Sadamast. Emajõe Ateena esindusmeeskond hoiab 18 võidu ja kuue kaotusega Eesti-Läti liiga tabelis neljandat kohta.

Ukraina meeskond Prometey on tänavu edukas nii Paf liigas kui ka Europe Cupis. Eesti-Läti sarjas on nad 25-st matšist kaotanud vaid ühe, Euroopa tugevuselt teises sarjas on nad A-alagrupis kümne võidu ning nelja kaotusega liidrikohal. Prometey ja Tartu võtsid tänavu mõõtu esmakordselt oktoobri lõpus, siis leppisid eestlased 64:101 kaotusega.

Tartu abitreener Olari Narits soovitab saali tulla EuroCupi tippu vaatama tulla juba ainuüksi kvaliteedi pärast.

„Prometei on kõige kõvem sats, kes sel hooajal Tartusse tuleb. Nad on EurocCupi tipus ja kvaliteeti on seal kõvasti. Kui nad oma käigu sisse panevad, siis mängivad teisel kiirusel ja tasemel. Nendega on võimalik mängida siis, kui nad tulevad mütsiga lööma ja annavad põhimeestele puhkust. Soovitan publikul saali tulla juba selle pärast, et oma silmaga näha, mis tase on EuroCupi tipus. Loodan, et suudame võimalikult kaua sammu pidada ja nad ikkagi korralikult pingutama sundida.“Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Tartul ei tee kaasa jalavigastusest taastuv Jalan McCloud.

Mängu piletid on soodsamalt eelmüügis Piletitaskus