Täna õhtul: Balti liiga 1/2finaal, TÜ vs Pieno žvaigždes (LT)

Täna õhtul alustab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kodusaalis Triobet Balti liiga poolfinaalseeriat, kus vastaseks Leedu meeskond Pasvalio Pieno žvaigždes. Avakohtumiseks tasub end täna õhtul kindlasti kodusaali poole sättida, et näha head korvpalli olulises mängus ning et öelda tere ka kahele endisele tartlasele –  meeskonnas mängivad ka „endised tartlased“ Egidijus Dimša ja Evaldas Žabas.
Meie Pieno meeskonna vastu sellel hooajal rinda pistma juhtunud ei ole. Nende BBL-i teekond algas põhiturniiril, mis õnnestus 11 võidu ning 1 kaotusega lõpetada B-alagrupi kindlate liidritena. Play-offides mingi esmalt vastamisi Ogre/Kumho Tyre meeskonnaga, kes kahe mängu kokkuvõttes 180:139 alistati (75:83 ning 97:64). Veerandfinaalides tuli vastu Liepaja/Triobet, kes nii kodus kui võõrsil kerge vaevaga alistati, esmalt 89:80, seejärel 109:93, kahe mängu kokkuvõttes seega 198:173. Poolfinaalides on meil aga päris kindel plaan neile mitte nii lihtne jalutuskäik kinkida.

Põhjusi täna õhtul mängu päris kindlasti oma silmaga vaatama tulla on tegelikult lausa mitu. Esiteks on vastased edukalt näidanud, et nende näol on tegu meeskonnaga, kes suudab ka arvestatava defitsiidi pealt mängu tagasi tulla, nagu nad tegid kaheksandikfinaalides Ogre vastu. Selleks on oluline mõlemale kohtumisele „kuues mees“ platsile kindlasti kaasa võtta, ja kodus on selleks kindlalt parim võimalus läbi korraliku täismaja! Teiseks kannab tänast kohtumist otsepildis üle vaid Viasat Sport Baltic, niiet kui juhtumisi ei kuulu selle kanali tellijate hulka, saabki platsil toimunust tõeliselt aimu vaid väljaku kõrvalt. Kolmandaks, ja mis vaat et kõige olulisemgi – poolfinaalid on ja play-offide hõngu on kodusaalis kindlalt vaja taas levitama hakata!

Selleks, et mängupiletist mitte ilma jääda, on nüüd õigehetk Piletilevisse tõtata – välja aitavad nii netipood kui ka müügipunktid, viimase võimalusena saab pileti kätte ka kohapeal. Kui tulla plaanid, anna meile sellest Facebookis märku!

Meeskonna igapäevaelul saab kätt hästi pulsil hoida Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäevade parimad palad on kättesaadavad ka Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Õhtul siis saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud