Täna õhtul Alexela KML veerandfinaal: TÜ vs TLÜ/Kalev

Alles lõpetasime ühe play-offi kui juba alustame teist! Balti liigas medalid kaela ära saanud, on aeg pöörata pilgud koduse meistriliigaliiga poole. Esimeseks Alexela KML-i veerandfinaalkohtumiseks sõidab meile täna õhtul kella 19.00-ks külla TLÜ/Kalev.
Tänavuse hooaja jooksul oleme TLÜ/Kaleviga palliplatsil kokku saanud kolmel korral, kõik meistriliiga põhiturniiri raames. Esimese kohtumise, mille detsembris kodus pidasime, panime lukku numbritega 86:65. Kaks viimast kohtumist, veebruari keskel ja märtsi lõpus, sai peetud Tallinnas, tulemused taas meile soodsad – esimeselt 110:63, teiselt 97:67 paremus kindlalt kirjas. Kui senises kolmes mängus vääratama pole pidanud, ei juhtu seda loodetavasti ka kolmes järgmises ja saame puhaste paberitega poolfinaali poole sammuda.

Spordiennustusportaal Triobet meie suursponsorina on kindel, et näitame täna kodupublikule, millest tehtud oleme. Meie võit on lausa nii kindel, et koefitsienti meile välja pandud ei ole – vastase koefitsiendiks on seevastu 15,00. Lisaks ennustab Triobet, et mängu lõppskooriks jääb 91:69. Seda peab ju küll ise nägema! Lähemalt koefitsientidest.

Mängupauside ajal plats tühjaks ei jää. G4S noorteliigade viskemäng toimub taas, samuti peale kolmandat veerandit aset leidev ABC Data publikumäng, kus üks õnnelik viskekäe proovile panna saab, auhinnaks teler, Xbox või kohvimasin ABC Datalt. Poolajal saab mõistagi silma peal hoida Sportland Shootoutil, kus ollakse väga lähedal poolfinaalidesse jõudmisele. Täna peavad oma duellid Greenlineprint ja BC Tartu Treenerid, Roofix ja Rein Allen ning Roofix ja Nõo Lihavürst.

Kel pilet veel õhtuks soetamata, saab seda teha Piletilevi internetipoe või müügipunkti vahendusel, samuti viimasel hetkel ka kohapeal. Meile ja sõpradele saad tulekust märku anda Facebookis, kodumängu üritusel.

Üleüldist toimetamist saab jälgida meeskonna Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäevade hetked leiavad oma tee ka Snapchati (@tarturock) ja Instagrami lugude alla. Tasub silm peal hoida!

Saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud