Täna õhtul Alexela KML poolfinaal: TÜ vs AVIS Utilitas Rapla

Täna õhtul kell 19.10 (!) alustab Tartu Ülkooli korvpallimeeskond kodus juba järgmist Alexela korvpallimeistriliiga ringi – poolfinaale nimelt. Vastaseks meile loomulikult üks selle hooaja kõvemaid võitlejaid, AVIS Utilitas Rapla.

Raplaga on sel hooajal piike ristatud küll, täpsemalt kolm korda koduse liiga põhiturniiril. Esimese mängu kodus, mis sai #MarsvsMilka loosungi all peetud novembris, võitsime kõige kindlamalt, 96:66. Järgmised kaks korda, kui Raplas käisime, nii lihtsalt ei läinud – jaanuaris saime kaasa võtta 79:73 võidu ning alles hiljaaegu, märtsis, läks veel kõige napimalt, 68:65. Selle kõige kokkuvõtteks tuleb öelda vaid seda, et oleme koduväljaku eelise eest hetkel väga tänulikud – Raplas mängimine ei ole lihtne ühelegi meeskonnale ning seeria 3-0 lõpetamiseks peame kõva tööd tegema. Ei ole aga loomulikult ka oodata, et veerandfinaalidest Valga vastu ilma suurema raskuseta 3-0 läbi tulnud raplakad Tartussegi meile midagi kinkima tuleksid, ja korralikuks võitluseks oleme meie valmis. Loodame, et teie platsi kõrval ka!

Triobet tõelise suursponsorina ennustab tänases Alexela Korvpalli Meistriliiga poolfinaali kohtumises AVIS Rapla vastu vastu meile väga häid võidušansse, arvutades tugeva koefitsendi – 1,20. Rapla võidu korral korrutatakse nende peale panustajate summa 4,20-ga! Kui tunned huvi panustamise vastu, siis lähemat infot leiad SIIT.

Mängust „vabal“ ajal on täna plaanis nii juba tuttavat kui uuemat. Tuttavast on ees ootamas G4S Noorteliiga võistlus lapipoistele peale I veerandaega, ABC Data viskevõistlus publikule peale III ja BC Tartu tantsutüdrukute säravad etteasted time-outide ajal. Poolajal on ees ootamas Sportland Shootouti teine poolfinaal – eelmisel nädalal kindlustas finaalikoha Tartu Rock, ehk BC Tartu fännklubi esindus, kes tavapäraselt Tartumaa II liigas võistlemas. Täna on teise finaalikoha eest võitlemas Tartu Terminal ning TÜ/Kalev I võistkonnad.

Lisaks neile ettevõtmistele on täna aga ootamas ka mõned uued. Ühe kiire aktsioonina saab poolaja alguses üks publiku liige kätt proovida Olybeti jackpotiviskel. Juba enne mängu saab hoo sisse G4S Viskekahur – veidi teistmoodi noorteliigade viskevõistlus, kui meie siin korraldame, kuid vaat et seda põnevam. Tegu on klassikalise kolmepunktivõistlusega, kus nelja U18 meeskonna esindajad võtavad esmalt joonele poolfinaalides, mis toimumas enne kohtumise algust kella 18.30 paiku, ning kaks parimat mängu poolajapausil aset leidvas finaalis! Esindatud on TTÜ Korvpallikool, BC Tarvas/Rakvere SK/Virumaa PK, KA Tallinna Kalev ning loomulikult BC Tartu/Salva!

Kel täna õhtuks piletit veel soetatud ei ole, saab selle, kust mujalt, Piletilevist – interntis, müügipunktist või enne mängu algust kohapealt. Kui oled tulemas, anna sellest teada ka Facebookis mängu üritusel!

Meeskonna elu-olu leiab igapäevast kajastust tiimi Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäeva huvitavamad hetked ka Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Teeme #tartumeistriks – tule toeta omasid saalis!

Õhtul näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud