Täna õhtul Alexela KML poolfinaal: TÜ vs AVIS Utilitas Rapla

Täna õhtul on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal selg vastu seina – nüüd tuleb end väljakul maksma panna ning seeria seisuks 1-2 teha. Kolmandaks poolfinaaliks tuleb kella 19.10-ks külla vastane AVIS Utilitas Rapla.

Ühelegi poolehoidjale ei ole kindlasti märkamata jäänud, mis seis meil poolfinaalides hetkel on. Hooaja algusest peale on peatreener Gert Kullamäe rääkinud, et tänavu ei saa Tartut favoriidiks pidada – meil on meeskonnas palju noori mängijaid, nii eestlaste kui leegionäride seas, ja nii mõnelegi on tänavused play-offid alles profikarjääri esimesed. Väga agressiivselt peale tulnud Rapla suutiski esimeses mängus omajagu shokeerida ning meil oli selgeid raskusi oma mängu käima saamisega – Raplale meie kodust 70:60 võit.

Esmaspäeval võõrsile sõites oli teada, et kodus on raplakad fännide toel veelgi võimsamad ning omajagu jõudu on ilmselt ammutatud ka esimesest võidust. Täpselt nii ka õnnetuseks läks – polnud midagi salata, Rapla oli agressiivsem ja täpsem. Ehkki tartlased eelmisest korrast märksa enam võitlusvaimu üles näitasid, ei läinud seekord visked ja kuna korvpall on sisseviskamise mäng… 0-2 tulemus sepistati meie poolt vaadates numbritega 58:71.

Tänaseks aga on korralikult sportlikku viha täis aetud nii meeskond kui ka fännid, niiet Raplale on antud ametlik hoiatus – täna ootame teie parimat, sest midagi vähemat meie platsile ei too!

Viimastele mängudele vaatamata usub meie suursponsor Betsafe (endise nimega Triobet) täna siiski meie edusse ning on arvutanud meile tugeva võidukoefitsiendi 1,23. Vastate koefitsiendiks on 3,90, mis tähendab, et kui kohtumine läheb ikka sama rada pidi, saavad nende peale panustajad oma summa tagasi pea neljakordselt! Lähemalt Betsafe’i ennustusportaalist.

Mängupauside ajal on platsil BC Tartu tantsutüdrukud ning täna jagavad publikule kingitusi ka Betsafe’i esindajad – tasub olla valvas ning püüdmiskäsi pidevalt soojas hoida. Pikematel pausidel on ootamas G4S Noorteliiga viskemäng peale I ning ABC Data viskemäng peale III veerandit – vastavalt siis meie noorsportlastele lapipoiste pingilt ning ühele publiku liikmele. Poolajal on täna esmalt ootamas Olybeti Jackpotvise, kus keskjoonelt saab Olybeti auhindadele kätt proovida taas üks publiku seast.

Peale seda võtavad platsi üle aga Sportland Shootouti visketiimid – täna on nimelt pidada kaks „väikest“, st miinusringi poolfinaali, ning selgub ka väikese finaali paar. Ühelt poolt astuvad vastamisi juba vanad tuttavad BC Tartu U18 ning BC Tartu Treenerid – eelmisel kohtumisel lülitasid mängijad treenerid suurelt turniirilt napi võiduga välja, täna on treeneritel võimalus revanš võtta! Teisel tabelipoolel on esimest korda kokku sattunud Nõo Lihavürst ja TÜ/Kalev I. Kalevi naised võitsid eile kodusaalis NKML-i pronksmedalid – kas sealt saadud emotsioon on piisav, et kogenud Lihavürsti mehed üle visata? Põnevust igatahes jagub!

Tänased mängupiletid on müügil meie hea sõbra Piletilevi kaudu – internetis, müügipunktis ja kui jagub, siis kohapeal ka! Kel tulemine plaanis, võiks sellest meile ja kõigile sõpradele märku anda Facebookis – ja sõpru muidugi kaasa kutsuda!

Kõik olulisem saab meeskonna tegemiste ja olemiste kohta öeldud Facebookis, Instagramis ja Twitteris. Mängupäevade huvitavamad hetked on üleval ka Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Kas me tartlastena tõesti saame lihtsalt pealt vaadata, kui Rapla fännirügement meist meie oma kodus valjem on? Kindlasti mitte! Seega –

õhtul saalis näeme!

 

No Comments

Comments are closed.