Täna õhtul Alexela KML 3. veerandfinaal: TÜ vs TLÜ/Kalev

Täna õhtul on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal esimene võimalus selle hooaja veerandfinaalseeria ära lõpetada – kell 19.00 algavaks kolmandaks kohtumiseks sõidab Tartusse TLÜ/Kalev.

Nagu kossusõbrad kindlasti juba teavad, on hetkeseis seerias 2-0 Tartu kasuks, kuid need võidud ei ole kindlasti tulnud mitte nii ladusalt, kui ehk esialgu oodata oleks võinud. Põhihooajal Kalevi kolmel korral probleemideta alistanuna, jäime play-offidesse uue pealehakkamisega tulnud vastasega selgelt hätta. Iseäranis tuli pusimist seeria esimeses kohtumises, kus meil märkimisväärne osa ajast ka Kalevit püüda tuli. Otsustaval hetkel suutsime aga õnneks veidi enam kindlust üles näidata ning napi pääsemisena õnnestus lunastada 76:72 võit. Võõrsil laupäeval peetud kohtumist alustades tundus, et taas ei oldud „uueks“ Kaleviks valmis ning eelmine kogemus oli seekord täitsa mööda külgi maha jooksnud, kuid teisel veerandil suudeti siiski ülimalt hästi tabavad tallinlased pidama saada, oma rünnak veidi paremini jooksma saada ning tagasi enam ei vaadatud. See võit juba veidi harjumuspärasema vahega, 94:68. Mida toob meile kolmas kohtumine? Ega pole muud, kui õhtul saab näha!

Meie suursponsor Triobet pakub tänases kohtumises koefitsiente vaid vastaste võidutõenäosuse kohta ning seda seetõttu, et meie võidus ollakse 100% kindlad! TLÜ/Kalevi võidukoefitsiendiks on 14,50, millega korrutatakse nende võidu korral panustajate summa. Lähemalt Triobeti portaalist.

Poolajapausil tuleb täna ikka platsile Sportland Shootout, kuid nüüd juba päris tähtsal tasemel – nimelt viskavad BC Tartu fännklubi esindajad (tiiminimeks „Tartu Rock“) ning BC Tartu U18 noormehed omavahel tänavust esimest poolfinaalkohtumist. Võitja jagu on koht Shootouti finaalis ja loomulikult märkimisväärsel hulgal au ja kuulsust. Kaotaja liigub turniiri miinusringi, kus peab seal järgmise duelli taas poolfinaali tasemel väikse finaali suunas – vastaseks juba ootav BC Tartu treenerite sats. Igal juhul põnev!

Muude pauside ajal platsil BC Tartu tantsutüdrukute järelkasv, G4S Noorteliiga viskevõistlus noortele korvpalluritele ja muidugi ABC Data mäng publiku liikmele.

Kel omade saalist toetamiseks veel piletit soetatud pole, saab selle Piletilevi netipoest, müügipunktist või kohapealt. Anna mängule tulemisest meile ja sõpradele teada ka Facebookis ja vajuta vastavat nuppu Facebooki üritusel.

Igapäevaelu ja toimetamisi saab kaeda tiimi Facebookist, Instagramist ja Twitterist, mängupäevade kulgu saab jälgida ka Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Õhtul saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud