Täna õhtul Alexela KML 3. pronksimäng: TÜ vs Pärnu Sadam

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal on täna esimene võimalus oma hooajale joon alla tõmmata. Kolme võiduni peetavas Alexela KML-i pronksiseerias on kaks võitu käes ning kolmas mäng täna õhtul kodus – kell 19.10 vistakse pall õhku kodumeeskonna ning Pärnu Sadama vahel.

Eelmised kaks mängu on läinud meie jaoks küllaltki ladusalt ning Pärnu liidripositsiooni endale haarata saanud ei ole – ka minutiks mitte. Siiski tuleb vastast kiita – vastupanu on osutatud küll ning iseäranis laupäeval ei saanud lihtsa võiduga kindlasti mitte kelkida. Koduse võidu saime neljapäeval kõva kolmanda veerandi spurdi toel numbritega 72:54. Laupäeval oli võõrsil edu napim ning mäng tasavägisem, kuid 66:58 võidu saime tabelisse kirja ikkagi. Täna on soov see seeria kindla peale korda ajada, niiet nappi võitu me otsima ei lähe, see on selge. Mida suurema seltskonnaga kuues mees platsi kõrval olemas on, seda suurem on meie tõenäosus tänavune hooaeg soliidselt lõpetada.

Meie suursponsor Betsafe soovib kõigile uuesti meelde tuletada, et ka täna kehtib nende ennustuskeskkonnas kood “Tartu10”, mille sisestamisel saab oma kontole puhtamuidu 10 eurot meie mängule või, miks ka mitte, mistahes muule meeldivale spordialale ja kohtumisele panustamiseks.

Täna saab peetud G4S Noorteliiga viskemäng meie BC Tartu Korvpallikooli poistele peale I veerandit ning ABC Data viskemäng peale III veerandit ühele publiku liikmele, nagu ikka. Poolajal on täna samuti võimalus platsile tulla ning viskekätt proovida kahel publiku liikmel – seekord Lazytube’i auhindadele! Kaks Lazytube’i, kaks viskajat, üks võitja. Lihtne! Suvi on (loodetavasti ikkagi) tulemas ning mõnusad laisklemisalused kuluvad ju seega marjaks ära.

Meenutame igaks juhuks üle, et pronksiseeriaks on piletihinnad saanud natuke taskukohasemaks ning kogu piletitulu saab panustatud noortekorvpalli läbi BC Tartu Korvpallikooli. Põhjust täna õhtul saali tulla on rohkem kui küllaga!

Mängupiletid on loomulikult hästi kättesaadavad Piletilevist – internetis, müügipunktis, kohapeal. Tulemine märgi nii meile kui sõpradele teadmiseks kindlasti ära ka mängu Facebooki üritusel.

Nii hooaja kestel kui järel saab kõik olulisem meeskonna asjus kajastatud Facebookis, Instagramis ja Twitteris. Tänase mängupäeva parimad palad leiavad huvilised Snapchatist (@tarturock) ja Instagrami lugudest.

Õhtul saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud