Täna õhtul Alexela KML 1. pronksimäng: TÜ vs Pärnu Sadam

Täna õhtul alustab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kodus kell 19.10 pronksiseeriat, kus vastaseks teiselt tabelipoolelt tulnud Pärnu Sadam.

Pärnu Sadam tuli pronksiseeriasse poolfinaalist tiitlikaitsja BC Kalev/Cramoga. Hoolimata tugevast vastupanust ja küllalt tasavägistest mängudest, suutis siiski Cramo kõigis neis oma paremuse maksma panna. Pärnu poolt vaadates lõppesid mängud tulemustega 71:73, 67:77 ja 60:83.

Meie oleme Pärnuga sel hooajal kohtunud kokku neljal korral – kolm korda Alexela KML-i põhiturniiril ning ühe korra ka karikavõistlustel – poolfinaalides. Kõigist neljast mängust oleme saanud võidu. Oktoobris võitsime Pärnut 81:68 nende kodus, detsembris karikavõistlustel samuti võõrsil mängides 72:59, jaanuaris kodus 88:69 ning viimati veebruaris Pärnus kõige napimalt, peale tasavägist mängu 67:62. Pärnu on selgelt, mida hooaeg edasi, tugevamaks muutunud, niiet mütsiga lööma me kindlasti täna õhtul minna ei saa.

Meie suursponsor Betsafe on päris kindel, et alustame enda pronksimängu kodus võiduga! Spordiennustusportaal on arvutanud meile tugeva võidukoefitsiendi 1,13 – juhul kui peaksid võitma hoopis vastased, korrutab Betsafe nende peale panustatud summa 5,4-ga. Kõik pöidlaid hoidma, sest pronksi me küll käest lasta ei kavatse! Ennustustest lähemalt.

Mängupauside ajal on täna ees G4Si ja ABC Data viskemängud ja poolajal Olybeti Jackpotivise. Kõige olulisem aga tänastest võistlustest on kindlasti Sportland Shootout, kuna lõpuks on käes finaalid. Tänavuse Sportland Shootouti võidu nimel peavad duelli Tartu Rock, BC Tartu Fännklubi esindus, kelle esindajad platsil olnud Jarmo Heitur ning Avo Põldma. Nende vastaseks on Tartu Terminal – esimest aastat võistlusel viskav tiim, keda esindanud terve hooaja vältel vennad Mario Luik ning Robin Luik.

Miinusringi, n-ö väikeses finaalis, kordub väga kurioosselt sisuliselt sama vastasseis, mis aasta tagasi. Taas võitles end tippu Nõo Lihavürst – eelmise aasta väikese finaali võitja, kus viskavad kogemustega mehed Marek Küünarpuu ning Paavo Villako, eelmisegi aasta võidu toonud mehed. Nende vastas on BC Tartu U18 esindus, kes teel finaali lülitas võistlusest muuhulgas välja ka oma juhendajad – BC Tartu Treenerid. Enamasti on tiimi esindanud paar Jakob Tammisto ning Indrek Laasma. Täna õhtul on poisid ise võistlemas U18 vanuseklassi veerandfinaalis, niiet olulisimas mängus on satsi au kõrgel hoidmas Aleks Tabo ja Rauno Richard Arak.

Pronksiseeriaks oleme sisse viinud mõned muudatused piletitega seoses. See seeria ei kuulu meie kellegi unistuste hulka, see on kindel. Selleks, et halvast olukorrast aga siiski ka midagi head tuleks, oleme pronksiseeriaks sisse viinud kaks muudatust.

Esiteks on mängupiletid soodsama hinnaga – Saku tribüüni nummerdatud kohad 4€, vabasektor ja kogu Ülikooli tribüün 2€, perepilet 5€ ning fännikoodiga sissepääs tasuta. Nii loodame korvpalli taskukohaseks muuta kõigile, kes meid hooaja lõpuni toetamas käia soovivad.

Teiseks oleme otsustanud pronksimängude piletituluga toetada Tartu korvpalli järelkasvu – BC Tartu Korvpallikooli. Korvpallikooli poisid on sel hooajal näidanud väga kõvasid tulemusi – juba on U12 ning U16 vanustel käes meistritiitlid G4S Noorteliigast, U14 võitis möödunud nädalavahetusel Balti liiga BBBL kuldmedalid ning on koos U18-ga kõvad pretendendid ka oma vanuste meistritiitlitele. Välja on võideldud ka mitmed kõrged kohad rahvusvahelistest liigadest. Need on poisid, kes väärivad toetust.

Selleks, et Tartu korvpalli olevikku ja tulevikku toetada, saab nii tänaseks kui ka esmaspäevaks ette pileti soetada Piletilevist. Oma tulekust maksab märku anda ka Facebooki ürituse vahendusel – tänane SIIN ning esmaspäevane SIIN.

Kõik olulisem saab meeskonna tegemiste ja olemiste kohta öeldud FacebookisInstagramis ja Twitteris. Mängupäevade huvitavamad hetked on üleval ka Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud