Täna (ja homme) õhtul: TÜ vs Atõrau Barsõ (KAZ)

Täna õhtul tasub igal spordisõbral, korvpallisõpradest rääkimata, sammud kindlasti Tartu Ülikooli spordihoone poole seada, kuna lõpuks ometi saame lahti lüüa Balti liiga ukse – kaheksandikfinaalideks külastab meid Tartus taas Kasahstani meeskond, valitsev meister Atõrau Barsõ.

Hea mäluga hiilgavad teavad kindlasti, et sama meeskond oli meie Balti liiga esimene vastane ka eelmisel aastal, mil samuti kaheksandikfinaalides neid kahel korral võõrustasime. Siis saime kodus kindlad võidud mõlematest mängudest, esmalt 105:77 ning ühepäevase vahe järel 99:74, ja edenesime veerandfinaalidesse. Selleks hooajaks ei anna see aga mingit garantiid, kuna Kasahstani mehed on aastaga kindlasti omad järeldused teinud ning üksjagu ka koosseisu muutnud.

Jätkuvalt on meeskonnaga ameeriklasest tagamängija Ryan Cook, üks eelmise hooaja resultatiivsemaid, kes sel hooajal aga oma mängu veidi tagasi tõmmanud, et ruumi teha kaasmaalasele Travin Parksile – vastaseid valusaimini salvav mees sel hooajal, kes omadele toonud keskmiselt 22,3 punkti mängust. Rosteris sel hooajal üles antud 14 mehest on meile eelmisest aastast tuttavaid vaid 4, niiet mütsiga lööma minna täna õhtul kindlasti ei saa. Seda ka seetõttu, et oma viimasel Eestis käigul põhiturniiri lõpus mängis Barsy järjest nii AVIS Rapla kui ka Pärnu Sadamaga, kelle suutis mõlemad alistada, vastavalt 86:84 ning 96:92. Arvestades meie üleeilset pusimist Pärnus, tuleb nii tänast kui ka homset mängu igatahes võtta täie keskendumisega.

Meie suursponsor Triobet on väga optimistlik ja ennustab õhtuseks Balti liiga mänguks võitu meie meestele, olles arvutanud kindlamast kindlama võidukoefitsiendi 1,01. Vastaste võidu korral korrutatakse aga nende peale panustajate summa koguni 15,50-ga. Lähemalt Triobeti koefitsientidest.

Korvpallimängu vahepeal rõõmustavad pealtvaatajaid BC Tartu tantsutüdrukud ning erinevad viskemängud. Esimesel veerandajapausil peetakse duell maha G4Si mängus, kus osalisteks meie enda BC Tartu korvpallikooli kasvandikud ja tublid kodumängude põrandatiimi liikmed. Poolajal jätkuvad viskamised Sportland Shootoutil, kus alagrupiturniir lõpule jõudma hakkab ning homsega ka joone päris alla saab. Peale III veerandit on platsile loomulikult oodatud üks publiku liige, kes saab oma võimaluse ABC Data viskemängus!

Kõigil, kel täna õhtul plaanis omasid saalist toetada nagu kord ja kohus, on hea sellest märku anda ka Facebookis. Nii tänase kui ka homes piletiga aitab mõistagi ei keegi muu kui Piletilevi.

Meeskonna tegemistega kursis olekuks on head võimalused FacebookInstagram ja Twitter ning mängupäevade põnevaimad palad saavad üles ka Snapchati (@tarturock).

Nüüd näeme saalis lausa kaks õhtut järjest!