Täna finaalseeria kolmas mäng: TÜ vs BC Kalev/Cramo

Alexela Korvpalli Meistriliiga finaalseeria kolmas mäng peetakse Tartus. Seeria senine sesi on 2:0 BC Kalev/Cramo kasuks. Mäng Tartu Ülikooli spordihoones hakkab 19:00 ning pileteid saab osta .

Senised seeria omavahelised mängud on pakkunud palju korve. BC Kalev/Cramo kahe mängu visatud korvide keskmine on 100,5 punkti ning Tartul on see näitaja 90 punkti.

Hooaja üldskoor on tänaseks 5-1 tallinlaste kasuks, kuid Tartus on toimunud tänaseni neist vaid kaks kohtumist. Kuuest mängust neljas on vahe jäänud kaheksa punkti või vähem.

Lisaks põnevale kohtumisele, tutvustame BC Tartu Korvpallikooli, publikul on võimalus võita Sportlandi poolt jalgratas, kohvik Stopper loobib publikusse maitsvaid auhindu ning vaheaegadel esinevad BC Tartu tantsutüdrukud.