Suurepärast mängu näidanud Tartu võitis Balti liigas pronksmedali

Korvpalli Balti liiga pronksiseeria esimese mängu kahe punktiga kaotanud Tartu Ülikool korvpallimeeskond tegi taktikalised parandused ning alistas Šiauliai 78:70. Tänase võiduga võideti kahe mängu kokkuvõttes pronksmedalid.

Tartu alustas kohtumist 12:3 spurdiga ja hea visketabavusega võideti esimene veerand 30:20. Poolajaks vähenes vahe seitsmele punktile, kolmanda veerandaja võitis Šiauliai 16:9 ning viimast ja otsustavat kümmet minutit alustati juba 57:57 viigiseisul.

Viimane veerandaeg kuulus Tartule. Vytenis Cizauskase tabamuse järel mindi minut enne lõppu juhtima 76:67 ning enam edu käest ei antud. TÜ parimana viskas Janar Talts 22 punkti, võttis viis lauapalli ja andis kolm resultatiivset söötu.

Peatreener Priit Vene võidujärgset videointervjuud näed siit.