Sportland Shootoutil on platsil käinud kõik võistkonnad

Tartu Ülikool/Rocki 2015/2016 hooaja kodumängude poolaegadel toimuva Tartumaa liigade võistkondadele mõeldud Sportland Shooutout viskevõistluse esimene ring on läbitud ning aeg on teha vahekokkuvõte.

Esimeses duellis läksid 24. novembri TÜ/Rock vs ETHE Engomis euromängu poolajal vastamisi EMÜ Timbet ja Laiuse SK/Contra täpseimad viskekäed. Võit läks seekord Timbetile 40:27. Laiuse SK/Contra saab võistlust jätkata miinusringis. Teises mängus kohtusid Salva/Rock I ja Nõo Lihavürsti meeskondade esindajad. Nõo snaiprid paugutasid 34 punkti ja alistasid vaid 10 silmaga piirdunud Salva/Rock I meeskonna kindlalt.

Shootouti teine etapp toimus 27. novembril kui TÜ/Rock võõrustas TTÜ KKd. Kõigepealt läksid vastamisi Tartu Valla naised ja KK Incognito I. Ülimalt kindlat viskekätt näidanud Tartu Valla kaunitarid alistasid KK Incognito võistkonna 40:22. Mänguõhtu teises shootoutis võistlesid Tartu/Rock Fanclub ja meeskond Hanza. Rocki Korvpallikooli treener Gert Prantsi kaugvisked olid täpsed ning tasuks võit Hanzale 40:27.

Viskevõistluse esimese ringi kolmas etapp leidis aset 5. detsembril TÜ/Rock vs Pärnu Sadam mängu poolajal. Esmalt asusid võistlustulle Greenlineprint.com ja SK Torma Sport. Tasavägise kohtumise võitis 35:31 SK Torma Sport. Salva/Rock II ja Tartu Kalev/Estiko omavahelises heitluses jäi napilt peale Estiko tulemusega 34:33.

Esimese ringi viimane Sportland Shootout võistlus toimus 12. detsembril kui platsil olid TÜ/Rock ja AVIS Rapla. Esimeses mängus alistasid TÜ/Kalevi mehed Reinpauli naiskonna esindajad 25:21. Teises mängus võtsid seekord ohjad kohe viskevõistluse alguses enda kätte Tartu Kalevi naised ning saatsid miinusringi Rannu Valla viskekahurid numbritega 24:12.

Sportland Shootout viskevõistlus jätkub miinusringi esimeste mängudega ning siis juba põhiturniiri järgmise ringiga järgmistel TÜ/Rocki kodumängudel: