Sportland Shootouti võitis EMÜ/Timbet

Tartu Ülikool/Rocki selle hooaja kodumängude poolaegadel on peetud Tartumaa korvpalliliigade võistkondade vahel arvukalt Sportland Shootoute. Alexela KML 4. finaalmängu vaheajal peeti ka otsustavad lahingud. Turniiri läbis võidukalt EMÜ/Timbet meeskond koosseisus Joosep Russak, Argo Orumaa ja Kaidar Taal. Väikese Finaali ehk miinusringi parim oli Nõo Lihavürsti võistkond koosseisus Marek Küünarpuu, Paavo Villako ja Keijo Voika.

Kokku peeti Sportnad Shootouti turniiril 28 üheminutilist duelli ja turniiril osales 16 võistkonda nii Tartumaa meeste kui naiste korvpalliliigast.

Suures Finaalis läksid kokku EMÜ/Timbet ning SK Torma Sport. Kogu hooaja jooksul suurepärast viskekindlust näidanud EMÜ/Timbet skooris 46 punkti ning Torma Spordi Brett Nõmm ja Ako Tõnissoo panid vastu 37. Seega võitis ajaloo esimese Sportland Shootouti tiitli EMÜ/Timbet ja teenis lisaks välja auhinnad Sportlandilt ja SiSilt.

Miinusringi ehk Väikeses Finaalis kohtusid omavahel Nõo Lihavürst (kes põhiturniiril jäi alla hilisemale võitjale EMÜ/Timbetile) ning Salva/Rock I. Eriti tasavägises heitluses teenisid kodusaalis visanud Robin Kivi ning Märt Rosenthal Salva/Rockile 34 punkti, aga võiduks sellest ei piisanud. Vaid punkti võrra rohkem ehk 35 silma said kirja Nõo Lihavürsti mängijad Marek Küünarpuu ning Paavo Villako ja teenisid seega Väikese Finaali võidu ja sellega kaasnevad auhinnad.

Täname kõiki Sportland Shootoutil osalenud võistkondi. Loomulikult suured tänusõnad Sportlandile ja SiSile auhinnalaua katmise eest.

0 kommentaari

Lisa kommentaar