Sportland Shootout lõpetas alagruppidega

Aega võttis, aga asja sai – Sportland Shootout on ühele poole saanud alagrupimängudega ning selgunud on nii vahegruppidesse liikujad kui ka miinusringis jätkajad.
A-alagrupis viskasid omavahel BC Tartu U18, TÜ/Kalev II ning Greenlineprint. Alagrupist tuli esimese asetusega välja kahe võiduga BC Tartu U18, kes alistas Kalevi neiud 18-16 ning Greenlineprinti 33-23. Teise asetuse selgitasid omavahelises eilses kohtumises seega välja Kalev ja Greenlineprint – 35-26 tulemusega osutus selleks esimene, Kalev.
B-alagrupis said jõujooned lõplikult paika esmaspäeval. Kahe võiduga liikus esimese asetusega edasi Tartu Rock ehk BC Tartu Fan Clubi esindus, kes sai kirja võidunumbrid 17-14 treenerite ning  lausa 49-24 esiliiga meeste vastu. Teiseks edasipääsejaks BC Tartu Treenerite punt, kus kastanid tõid omaenda õpilaste vastu visates tulest välja Raido Rebane ning Joosep Toome, pannes maksma 21-12 paremuse. BC Tartu Esiliiga pidi mõlemas duellis tunnistama vastaste paremust ja jätkab seega miinusringis.
C-alagrupis jäi viimane, teisipäevane duell otsustama teise vahegruppi pääseja. Juba oli mõlemad vastased alistanud Rein Allen – esmalt Tartu Terminali ülinapilt, 30-29, seejärel EMÜ SK vaid veidi kindlamalt, 33-31. Omavahelises mõõduvõtus jäi eile õhtul aga soliidselt peale Terminal, kes 28-18 eduseisuga vahegruppi purjetas.
D-alagrupis oli eilseks juba teada miinusringis jätkav meeskond, Roofix, niiet esikohale pretendeerisid nii Nõo Lihavürst kui ka TÜ/Kalev I. Esmaspäeval Roofixit 44-25 võitnud Kalev pidi täna omakorda tunnistama Lihavürsti paremust, 40-25. Et Lihavürst ka Roofixist 22-17 jagu saanud oli, näpsasid just nemad alagrupi esikoha endale.

Nüüd läheb viskamine edasi juba vahegruppides ning miinusringi tasemel:

Shootout jätkab juba järgmisel kodumängul, 24. veebruaril, kus ootame viskama esimesi vahegruppe. Põnev heitlus käib!

 

No Comments

Comments are closed.