Sportland Shootout läheneb lõpplahendusele

Läbi terve hooaja kestnud Tartumaa korvpalliliigade võistkondade viskevõistlus Sportland Shootout hakkab lähenema lõpule. Laupäevases kodumängus selgitati Suure Finaali võistkonnad ja sel reedel selguvad ka Väikesesse Finaali pääsejad.

Laupäevase TÜ/Rock vs TLÜ/Kalev mängu poolajal peeti maha tõsine shootout Tartu Kalevi tüdrukute ja Torma Spordi meeste vahel. Duellist väljusid võitjatena Torma mängijad Brett Nõmm ja Veiko Maidla, kes kogusid minuti jooksul 31 punkti, Tartu Kalevi tüdrukute saagiks jäi 18. Seega mängib Torma Sport Suures Finaalis, kus vastaseks on seni samuti vaid võite tunnistanud EMÜ/Timbet.

Miinusringi kaudu Väikesesse Finaali pääsejate seis on veel lahtine ja kahele finaalikohale on konkurentsis viis võistkonda. Reedeses Alexela KML kolmandas poolfinaalmängus rulluvad kolm shootouti vaatajate ees lahti. Esmalt mängivad oma duelli maha Reinpaul ja Salva/Rock II ning selle viskevõistluse tagajärjel selgub miinusringi poolfinaalvastane Tartu Kalevi tüdrukutele. Seejärel asuvad võistlustulle teise tabelipoole poolfinalistid Nõo Lihavürst ja Hanza. Kolmanda duellina selgitatakse parem Tartu Kalevi ja päeva esimese duelli võitjate vahel.

Poolajapausi lõpuks peaksidki selged olema need neli võistkonda, kes mängivad Suures ja Väikeses finaalis. Kui TÜ/Rock jõuab finaalidesse, siis peetakse finaalid esimese Tartus toimuva finaalmängu poolajal.

Sportland Shootouti alustas hooaja alguses 16 võistkonda kõikidest Tartumaa korvpalliliigadest. Kindla võistlusformaadi järgi on järjest peetud duelle juba ligi 15 kodumängul.

Sportland Shootouti auhinnad on välja pannud Sportland ja SiS. Võitja peaauhinnaks on kolm paari tippketse ja järgmise hooaja võistlusvorm kogu meeskonnale, lisaks SiS poolt taastumiseks tarvilikke tooteid. Väikese Finaali võitja viib samuti koju ketsid ja soojendussärgid kogu võistkonnale. Suure Finaali kaotajameeskond on ära teeninud kaks tippmängupalli ja sokid kogu meeskonnale.

Shootout tabel

No Comments

Lisa kommentaar