Sportland Shootout 2017 võitja on Tartu Terminal!

Eilse esimese pronksimänguga sai ühtlasi tänavuseks hooajaks ühele poole Sportland Shootout, kui maha peeti kaks viimast heitlust – põhiturniiri ning miinusringi finaalid. 

Eile alustasid viskamist väikse finaali osavõtjad, Nõo Lihavürst ning BC Tartu U18. Huvitaval kombel oli tegu sisuliselt aastataguse miinusringi finaali kordusega – ka siis viskasid omavahel Nõo Lihavürst ning korvpallikooli esindus. Sel aastal panid aga oma kindla paremuse, 49:36, maksma noored mehed – palju õnne BC Tartu U18!

Finaalis viskasid Lihavürsti eest Marek Küünarpuu ja Paavo Villako. BC Tartu U18 eest Aleks Tabo ja Rauno Richard Arak Suures finaalis võtsid teineteiselt mõõtu Tartu Rock ning Tartu Terminal. Finaalipinge oli vist veidi ka tunda, sest varasemalt mõlemad väga suuri numbreid teeninud satsid hoidsid seekord tagasihoidlikumat joont. Otsustava minuti lõppedes said juubeldada Tartu Terminali viskajad, kellele kindel 32:19 võit! Tartu Rocki eest viskasid Janek Heitur ja Avo Põldma, Tartu Terminali eest Mario Luik ning Robin Luik.

Täname kõiki meeskondi ja viskajaid, kes sellel hooajal Sportland Shootoutist osa võtsid. Õnnitleme võitjaid ning loodame peagi taas korvpalliplatsil kohtuda!

Vaata finaalide pildigaleriid siit!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud