Simpson viskas TÜ/Rocki võidumängus 30 punkti

Tartu Ülikool/Rocki meeskond pidas teist päeva järjest Alexela KML mängu ning Jõhvis alistati kindlalt KK HITO 105:80. Mängus, kus puhkust said mitmed põhitegijad, kogus Vinny Simpson 30 punkti ja kaheksa lauapalli.

KK HITO on üks väheseid võistkondi, kes sel hooajal on suutnud visata Rockile 90 punkti, aga seekordses kohtumises haarasid tartlased kiiresti ohjad enda kätte. Mänguks olid valmis, aga treeneri otsusel ei mänginud Janar Tatls, Vilmantas Dilys ja Valmo Kriisa ning see jättis rohkem mänguaega noortele, kes selle isuga ära kasutasid. Tartlased said kohe hea rünnakurütmi sisse ning avaveerandaja lõpuks juhtisid 29:16. Teisel veerandajal sujus kõikidel platsil käinutel mäng veelgi paremini ja 10 mänguminutiga visati juurde 37 punkti ning poolajaseis oli 66:37 TÜ/Rockile.

Teisel poolajal osutas kodumeeskond südi vastupanu ja võitis kokkuvõttes poolaja, aga mängu võitja osas mingit kahtlust ei tekkinud ja TÜ/Rock kirjutas tabelisse 24. võidu numbritega 105:80.

Üleplatsimees oli 34 minutit mänginud Vinny Simpson, kes oli küllaltki lähedal kolmikduublile – tema arvele jäi 30 punkti, kaheksa korvisöötu ja seitse lauapalli. Joosep Toome lisas 17 punkti ja üheksa lauapalli ning Timo Eichfuss panustas 12 ja Marek Doronin 11 punkti. Lisaks puhkust saanud meestele jäi mängust kõrvale ka jalga raviv Gert Dorbek.

KK HITO parim oli ameeriklane Joseph Prophet 26 punktiga. Edvard Trumm kogus 17 ja Siim Laur 13 puntkti.

TÜ/Rockl on nüüd kirjas 24. võitu ja kaks kaotust ja sellega hoitakse tabelis teist kohta.

Juba esmaspäeval võõrustatakse kell 19.00 algavas mängus KK Pärnu meeskonda. Pakume kõikidele huvilistele valmistuda ka nädala lõpus Tartus toimuvaks Rocki ja Kalev/Cramo duelliks ja seega on kõikidel Pärnu mängu piletiostjatel võimalus soetada laupäevaõhtuse põnevuslahingu pilet esmaspäeval kohapealt poole hinnaga. Tule rokkima ja valmistu ka laupäevaseks mänguks.

0 kommentaari

Lisa kommentaar