Sel nädalal: võõrsil mäng Raplaga

Kolm mängu enne G4S KML põhiturniiri lõppu ootab Tartu Ülikooli korvpallimeeskonda ees nädal, mis möödub peamiselt treeningutega ning laupäeval saadakse mänguvormi proovile panna Raplas.

Põhihooajal järele jäänud kolmes mängus ei saa Tartu Ülikooli korvpallurid end sugugi lõdvaks lasta, sest laupäevane kohtumine Piimameister Otto/Raplaga ja seejärel teisipäeval kodune mäng TTÜ KK küll tabeliseisu enam ilmselt suurt ei mõjuta, aga selleks, et 4. aprillil oleks Kalev/Cramo vastu võimalik minna võidulainel ning hea emotsiooni pealt, tuleb need kaks kohtumist ära võita. Kui meenutada, kui napilt võideti Raplas viimane kord, siis tuleb laupäevases mängus eriti tähelepanelik olla. Pall pannakse mängu Rapla Sadolini spordihoones kell 17.00 ja mängule läheb ka fännibuss.

Mängijatest keegi tõsisemate vigastustega kimpus ei ole ja nii käib treeningtegevus täie hooga. Kõige stressirohkem oli nädalavahetus ameeriklase Bill Amise jaoks, sest lisaks reedesele pisut tagasihoidlikule mängule Rakveres (13 minutit, 8 punkti ja viis viga) murti Tallinnas sisse tema autosse ning varastati väärtuslikke esemeid. Nädalavahetusel, kus vanemad kaugelt maalt külla on tulnud, selliseid juhtumisi üle elada on küllaltki ebameeldiv. Loodetavasti saab ta kiiresti mõtted taas mängule ja annab endast 100%. Kui keegi oskab Billi kaduma läinud asjade osas aidata, siis igasugune abi on väga oodatud ja vaev saab kindlasti tasutud. Seega: silmad-kõrvad lahti.

Kui Lääne-Virumaa ja Tartu esindusmeeskondade mängus jäid reedel peale virulased, siis samal ajal Tamsalus toimunud maakondade teiste võistkondade ehk esiliigas mängivate Tartu Ülikool II ja Tamsalu Los Toros/Simuna Ivax omavahelises mängus olid võidukad noored tartlased skooriga 87:81. Ka esindusmeeskonna nimekirjas olev Artur Saariste oli selle mängu parim 23 punkti ja kaheksa lauapalliga.

Head korvpallinädalat!

No Comments

Lisa kommentaar