Sel nädalal: valmistumine finaalideks

Pühapäevase 95:56 võiduga kindlustas Tartu Ülikooli korvpallimeeskond endal finaalikoha ning ootab nüüd vastast Kalev/Cramo ja Rakvere Tarva paarist, kus hetkel seis 2:0 pealinlaste kasuks. Et finaalmängud algavad alles 10. mail, siis alanud nädal kulgeb ettevalmistuste tähe all.

Eraldi kuskile laagrisse meeskond küll ei sõida, aga laagriprogrammi järgi harjutatakse küll. Trennid nii väljas kui sees ja nii jõu- kui pallisaalis. Ja kõik ikka selle eesmärgiga, et finaalmängudes oleks nii särtsu kui vastupidavust.

Meeskonna tervislik seisund on hea ja tõsisemaid vigastusi kellelgi pole. Viimases poolfinaalmängus sai peatreener Kullamäe puhkust anda Marek Doroninile, ked vaevab valu Achilleuse kõõluses. Samas mängus naases aga platsile Asko Paade, kes vahepeal oli poolteist kuud väljas põlvevigastuse tõttu. Seega saab finaalseeriale vastu minna täies koosseisus.

See hooaeg on olnud paarile mängijale kogemusterikas ka väljaspool platsi. Kui sügisel sai palju õnne soovida Asko Paadele isaks saamise puhul, siis läinud nädalavahetusel jõudis samale pulgale ka Kristo Saage, kelle peres nüüd väike tütar kasvamas. Palju õnne talle veelkord!

Tähelepanu tasub juhtida ka värskele ajakirjale Basketball, mis sel nädalal müügile jõuab. Maikuu ajakirja kaanepoisid on Tartu Ülikooli kolm kanget – Marek Doronin, Asko Paade ja Silver Leppik. Mehed räägivad pikemas intervjuus oma korvpallitee algusest ning sellest, miks ja kuidas nad nii pikalt on Tartusse püsima jäänud. Lisaks vaadatakse tagasi ka Tartu Ülikooli Korvpallikooli jaoks edukaks kujunenud EYBLi hooajale, arutatakse spordisüsteemi üle ja paljugi muud huvitavat lugemist.

Nagu öeldud, siis finaalseeria algab neljapäeval, 10. mail ja esimesed kaks kohtumist on Tartus, kuna me oleme põhiturniiri võitjad. Finaalide teine mäng on laupäeval, 12. mail kell 16.00 ja seeria järgmised mängud on siis kas Tallinnas või Rakveres teisipäeval, 15. mail ja neljapäeval 17. mail.

Tehkem siis üheskoos finaalideks (hääle)harjutusi ja vaatame, kes meile finaalivastaseks tuleb.

Head korvpallinädalat!

canakkale
canakkale
canakkale
truva
search
canakkale
vergi mevzuati
bagimsiz denetim
bagimsiz denetim
web security
ozurluler
bilisim teknoloji
sgk
bagimsiz denetim
bagimsiz denetim

0 kommentaari

Lisa kommentaar