Sel nädalal: poolfinaalid algavad

Pärast paarinädalast mängupausi saab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond end sel nädalal taas platsil proovile panna, sest algust tehakse G4S KML poolfinaalseeriaga, kus vastaseks Piimameister Otto/Rapla.

Paar nädalat treeningsaalis ja laagris veetnud meeskond peab enne olulisi kohtumisi ühe treeningmängu, kus joostakse end taas lahti ja seatakse sihikud mänguolukorras paika. Teisipäevaõhtuses treeningmängus, kus vastaseks on Eestis laagerdav Peterburi Spartaki järelkasvumeeskond, tribüüne lahti ei tõmmata ning tegemist on igas mõttes treeningkohtumisega, kus tulemusest olulisem on mängupilt.

Reedel, 20. aprillil kell 20.00 tehakse aga algust poolfinaalseeriaga, kus vastaseks on TTÜ KK alistanud Piimameister Otto/Rapla. Kolme võiduni peetav seeria tõotab tulla igati põnev, sest selle hooaja omavahelised kohtumised on üsna tasavägiselt kulgenud ja mäletatavasti hooaja esimesel poolel pääsesid tartlased Raplast võiduga vaid tänu Bill Amise viimase sekundi pealtpanekule. Seega tasub kindlasti tulla saali vaatama, kuidas selle hooaja ühte finalisti välja selgitatakse.

Pilet kohtumisele maksab 5€, sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele 3€. Fännikaardiga pääseb kohtumist vaatama tasuta, aga ainult sel juhul kui seljas on ka fänniklubi selle hooaja särk. Suurema ühtsustunde loomiseks võiksid kõik mängule tulijad selga panna valge särgi ehk teeme tribüünid valgeks.

Alates poolfinaalidest teeb mängudest ülekande ka ETV2 ning seetõttu on ka mängu kellaaeg nihutatud tunni võrra hilisemaks.

Veel ühe uuendusena proovime mängujärgset FanTalki ehk sisuliselt kõikidele huvilistele mõeldud küsimuste-vastuste ringi, kus paarilt Tartu Ülikooli mängijalt ja treenereilt saab pärast mängu lühikese kommentaari ja julgemad saavad ka pärida aru, miks nii või teisiti mäng läks. See kõik hakkab toimuma tribüüni taha selleks otstarbeks tekitatud alal. Hoidke silmad-kõrvad lahti!

Meeskond läheb poolfinaalidele vastu peaaegu täies koosseisus. Vigastatute nimekirjas on Asko Paade, keda vaevab põlvevigastus ja kes reedeses mängus kindlasti platsile ei tule. Väikesed vigastused on kimbutamas ka Vallo Allingut ja Marek Doroninit, aga mõlemad mehed teevad trenni koos meeskonnaga ning peaks reedel rivis olema.

Suurendamaks poolfinaalide eel meeskonnavaimu, pidas meeskond koos sponsoritega reede õhtul klubis Baribal maha ühe piljarditurniiri, mille pilte võib meie Facebooki lehelt vaadata. Režiimi rikkumisest oli asi siiski kaugel, sest AK spordiuudiste ajaks olid mehed kodus ja järgmisel hommikul kell 11.00 trennis.

Head korvpallinädalat!

0 kommentaari

Lisa kommentaar