Sel nädalal: kodusaali Rockile kaasa elama!

Pärast eelmise nädala edukat Balti liiga avalööki teeb Tartu Ülikool/Rocki sel nädalal algust ka G4S korvpalli meistriliigaga ja hooaja esimene mäng on kohe maiuspala kõikidele korvpallisõpradele, sest kolmapäeval kell 19.00 lähevad vastamisi Tartu Ülikool/Rock ja Rakvere Tarvas.

Korra on meeskonnad sel hooajal juba kohtunud ja siis tuli tartlastel BBL Cupi poolfinaalis vastu võtta kaotus. Kindlasti tahab sel hooajal esimest korda kodupubliku ees mängiv TÜ/Rock selle kaotuse revanšeerida ja hooaega topeltvõiduga alustada. Teatavasti lähevad sel hooajal kõik TÜ/Rocki ja BC Kalev/Cramo mängud G4S KMLis kirja topeltmängudena ja nii on tegelikult igas mängus kaalul kaks võitu või kaotust.

Suure tõenäosusega ei tee selles kohtumises kaasa Rain Veideman ja Marek Doronin, kes mõlemad oma jalavigastust ravivad. Neljapäevases Balti liiga kohtumises hüppeliigest vigastanud Kristo Saage mänguvalmidus selgub mängupäeval. Ülejäänud Rocki mängijad on mänguks valmis.

Selle hooaja esimene ja kindlasti põnev korvpallikohtumine Rocki ja Tarva vahel algab Tartu Ülikooli spordihoones kolmapäeval, 10. oktoobril kell 19.00. Pilet mängule maksab 6€ ja sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele on 5€. Fänniklubi liikmetele on selle hooaja mängud, sõltumata vastasest, kõik ühe hinnaga – 4€. Kõik koolieelses eas olevad lapsed pääsevad mängudele tasuta.

Tartu Ülikooli spordihoones on müügil ka hooajapiletid, mis sel hooajal maksavad 95 € ning eelmise hooaja hooajapileti tagastamisel langeb hind 85 € peale. Samuti kehtib soodushind ka kõikidele fänniklubi registreeritud liikmetele. Hooajapiletit on võimalik osta ka kolmapäeval, laupäeval ja pühapäeval Kaubamaja Osturallil.

Sellel hooajal käivius ka iganädalane Rocki minutiline Elmari raadios. Iga teisipäeva hommikul kell 9.20 räägitakse Elmari raadios Rocki juttu ja stuudios on erinevad külalised. Saated on ka järelkuulatavad meie kodulehel basket.ut.ee. Homme on külaliseks meeskonna mängujuht Justin Ingram ja temalt saab ka küsimuse küsida meie Facebooki lehe kaudu. Parimad küsimused saavad vastuse ja Justini hinnangul kõige parema küsimuse esitanud inimene pääseb kolmapäevasele korvpalliõhtule täiesti tasuta.

Kel veel vaatamata, siis eelmisel nädalal tegi UT TV ka pikema saate TÜ/Rocki teemadel, kus vestlusringis olid meeskonna peatreener Gert Kullamäe, spordiklubi juht ja Tartu Ülikooli kantsler Andres Liinat ning Tartu Postimehe vanemtoimetaja Vahur Kalmre. Saadet saab vaadata nii meie kodulehel kui UT TV kodulehel – http://uttv.ee/naita?id=13823.

Hiljuti ilmus ka Tartu Ekspressis pikem intervjuu meeskonna peatreeneri Gert Kullamäega. Ka sellele tasub hooaja eel pilk peale visata. Artikkel on üleval – http://www.tartuekspress.ee/index.php?page=1&id=1152

Järgmised TÜ/Rock mängud:
K 10.10.2012 kell 19.00 | TÜ spordihoone | G4S KML | vs Rakvere Tarvas