Sel nädalal: kodune mäng TTÜga ja treeningud

Kevade saabudes hakkavad lähemale jõudma korvpallihooaja otsustavad hetked ja Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna päevi täidavad treeningud ning valmistumine põhiturniiri viimaseks mänguks Kalev/Cramoga. Selle nädala ainus mäng peetakse teisipäeval kodusaalis TTÜ KKga.

Selle hooaja G4S KML põhiturniir on kujunenud selliseks, et tabeli esimese otsa lõpliku paremusjärjestuse paneb paika viimane mäng, mis peetakse 4. aprillil Tallinnas. Enne seda on Tartu Ülikoolil jäänud pidada üks kodumäng ja et selle tulemus suurt kaalu ei oma, siis saavad peatreener Kullamäe sõnul teisipäevaõhtuses kohtumises palju mänguaega nooremad mängijad. Põhiturniiri viimases kodukohtumises pannakse pall mängu 27. märtsil kell 19.00.

Kuna pilgud on suunatud 4. aprilli peale, siis jääb homsest mängust kindlasti kõrvale tsenter Vallo Allingu, kellele teeb muret jalavalu. Küll aga peaks ta Kalev/Cramo vastu taas platsil olema. Külmetushaigus vaevab ka mängujuht Sten Sokku ning Kristjan Evartit ning nendegi osalemine homses mängus on kahtluse all. Asko Paade treeningul saadud põlvevigastus hoiab teda kindlasti platsilt eemal veel paar nädalat ja ehk poolfinaalseeriaks saab ta mängukonditsiooni. Suurem osa mängijaist on aga siiski terved ja naudivad lisaks saalitreeningutele ka võimalust trenne teha õues kevadpäikese käes.

Nädala lõpus on aga Tartu Ülikooli spordihoonesse oodatud kõik, keda huvitab Tartu korvpalli ülehomne päev. Nädala lõpus toimub Euroopa Noorte Korvpalliliiga (EYBL) U14 vanuse Tartu etapp, kus osaleb ka Salva/Tartu Ülikool meeskond treenerite Toomas Kandimaa ja Rein Raami juhendamisel. Lisaks neile on veel kolm võistkonda Venemaalt, üks Soomest, üks Lätist, üks Leedust ja kodust konkurentsi pakub Kohtla-Järve HITO. Lähem info Tartu Ülikooli korvpallikooli kodulehelt.

Head korvpallinädalat!

No Comments

Lisa kommentaar