Sel nädalal: kodumängud Pärnu ja Rudupisega

Märtsikuus on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal kolm kodumängu, millest kaks alanud nädalal ära peetakse. Teisipäeval võõrustatakse viimast korda sel hooajal KK Pärnut ning reedel mängitakse hooaja viimane BBLi mäng Rudupise vastu.

Kui üldiselt ei tohiks tabelis teist ja seitsmendat kohta hoidvate meeskondade vaheline vastasseis erilist särinat tekitada, siis seekordses mängus Pärnu vastu tahab Tartu Ülikool kindlasti näidata, et nad on parem meeskond kui viimases kohtumises välja paistis. Milline on jõudude vahekord uue peatreeneri käe all näeb teisipäeval, 6. märtsil algusega kell 19.00. Pilet mängule maksab 3€ ja sooduspilet 2€. Fännikaardiga saab mängule tasuta.

Reedel, 9. märtsil tõmbab Tartu Ülikool joone alla ka selle hooaja Balti liigale. Loodetud play-offi kohani paraku ei jõutud ja nii tuleb sel hooajal juba märtsi keskel BBLi mängudega hüvasti jätta. Viimane vaatus leiab aset reedel kui võõrustatakse Prienai Rudupist, kes jagab 11 võidu ja seitsme kaotusega võiduprotsendilt tabelis kolmandat-neljandat kohta. Rudupise meeskonna vankrit veab meilegi paari aasta tagant tuttav mees Povilas Butkevicius. Pall pannakse mängu kell 19.00 ja pilet mängule maksab 5€ ja sooduspilet 3€. Fännikaardiga on mängule pääs taas prii.

Tähelepanelikud korvpallisõbrad ehk märkasid, et ajal, kui registreeriti meeskonda Valmo Kriisa, pandi nimekirja ka temast 20 aastat noorem tagamängija Brett Nõmm, kes seni mänginud Tartu Ülikooli Korvpallikooli meeskondades. Teisipäevases kohtumises saab noor mängumees ka esimest korda võimaluse oskusi laiemale publikule näidata.

Sel nädalal ei saa aga üle vigastustest. Järgmisest kahest mängust jääb käevigastuse tõttu eemale keskmängija Vallo Allingu, mis tähendab kindlasti suuremat koormust Bill Amisele ja Rain Raadikule. Loodetavasti saab Vallo käe korda ja märtsi lõpus G4S KMLi seisukohast olulistes kohtumistes taas oma panuse anda.

Head korvpallinädalat ja homme saalis näeme!