Sel nädalal: hooajale joon alla

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna mängud hooajal 2011/2012 on läbi. Paraku lõppes hooaeg finaalseeria kaotusega ning seega ka hõbemedalitega Eesti meistrivõistlustelt. Aga nagu öeldakse – kes vana asja meelde tuletab, sel…

Alanud nädalal tõmbab meeskond oma selle hooaja tegemistele joone alla ning kergelt tehakse veel trenni – õues jalgpalli mängida on praeguse ilmaga igati meeldiv. Täna istub meeskond viimast korda selle hooaja koosseisus õhtusöögilauda ning homme sõidab Bill Amis kodu poole ära.

Pika hooaja järel on meeskonnal ette näidata sügisene finaalikoht BBL Cupil, aastavahetusel saadud Eesti karikavõit ning hõbemedalid Eesti meistrivõistlustelt. Balti liiga põhiturniir lõpetati üheksandal kohal ning sellega jäädi play-offidest välja.

Kindlasti on paljudel küsimus, et mida toob järgmine hooaeg. Kahjuks ei ole sellele võimalik üheselt ja lihtsalt vastata. Loodetavasti näeb Tartus tugevamat meeskonda kui oli sel hooajal, loodetavasti on põhjust rohkem võidurõõmu tunda ning loodetavasti leiab üha enam inimesi põhjust tulla Tartu Ülikooli spordihoonesse korvpalli vaatama.

Konkreetselt mängitavate liigade, meeskonna koosseisu ja isegi peatreeneri kohalt on võimatu mingeid lubadusi anda, sest liiga palju on hetkel veel selgusetu ja paikapanemisel. Kui tehakse mingeid otsuseid, siis küllap on toetajate ja fännidering esimene, kellele sellest teada antakse. Seniks aga jäägu teadmine, et töö käib selle nimel, et tartlastele ja kogu Lõuna-Eesti publikule pakkuda ka uuel hooajal korvpalli oma parimal tasemel.

Suur aitäh kõikidele, kes sel hooajal vähemalt ühel kodumängul käisid või meeskonna tegemistele kaasa elasid. Eriti suured tänusõnad neile fännidele, kes ka raskeimatel hetkedel meeskonnale kaasa elasid ja trummide ning pasunatega mängul häält tegid. Loodetavasti järgmisel hooajal on fänniarmee kordades suurem.

Soovime kõikidele toetajatele ja pöidlahoidjatele ilusat suveaega ja regulaarseid nädalakirju hakkame saatma taas uue hooaja alguses. Vahepealsetest sündmustest anname teada jooksvalt.

Head suve!

0 kommentaari

Lisa kommentaar