Sel nädalal: finaalid jätkuvad

G4S korvpalli meistriliiga viimaste aastate finaalseeriates on tavaks, et koduväljakul mängimine võib kummalisel kombel meeskonnale hoopis äraspidiselt mõjuda ja tihtipeale kiputakse end just võõrsil mängudes paremini kokku võtma. Siit ka Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna lihtne ülesanne selleks nädalaks: tuua seeria Tartusse tagasi ja nädala lõppedes juhtida mängudega 3:2.

Ülesande täitmise esimeseks verstapostiks on homme õhtul Saku Suurhallis peetav kolmas finaalmäng. Algusega kell 20.00 saab selgeks, kas peatreener Kullamäe on paari päeva jooksul meeskonna käima saanud, kas leitakse vastust Bamba Falli pikkadele kätele ja kas saadakse koos heas rütmis tööle nii taga- kui eesliin.

Finaalseeria neljas mäng on samuti Saku Suurhallis ja seda neljapäeval, 17. mail algusega kell 20.00. Kui läheb nii nagu plaanitud, siis tuleb seeria Tartusse tagasi pühapäeval, 20. mail ning kell 16.00 saab Tartu Ülikooli meeskond hakata ellu viima nädalaplaani kolmandat etappi.

Meeskonna tervislik seisund on suhteliselt hea – mehed on kõik rivis ja valmistuvad hoolega järgmisteks mängudeks. Kõige suurem küsimärk püsib meeskonna kapteni Marek Doronini pea kohal, sest kuigi ta teises kohtumises mängis, siis täiesti tervete jalgadega oleks tema mänguaeg kindlasti pikem kui see 17 minutit, mis ta laupäeval rassis. Loodetavasti on paar vahepealset päeva olukorda ainult paremaks teinud.

Mõlemale Tallinna mängule sõidab ka fännibuss, mis väljub mängupäeval TÜ spordihoones juurest kell 16.00. Bussisõit Tallinna ja tagasi on fänniklubi liikmele 7€ ja mitteliikmele 8€. Informatsiooni vabade kohtade ja kõige muu sellega seonduva osas jagab fänniklubi ja pöörduda tuleks aadressil info@rockfanclub.ee. Eriti uhke on finaalidele kaasa elada autentses Tartu Ülikooli meeskonna särgis. Et sellist särki 45€ eest endale selga saada, tuleks võtta ühendust Ivo Hundiga (telefon 56 258 897, ivo.hunt@ut.ee) ning sellesisuline soov saab kindlasti täidetud.

Nädalavahetusel jõudsid lõpule ka Eesti noorte korvpallimeistrivõistlused ja Tartu Ülikooli Korvpallikooli treenerid ning pallurid on hakkama saanud ajaloolise tembuga – kõigis viies poiste vanuseklassis jõudis Salva/Tartu Ülikooli meeskond nelja parema hulka ehk finaalturniirile. Kõige säravamate medalitega lõpetasid vanimad ja noorimad ehk A (treener Tarmo Petter) ja miniklassi (treener Raido Rebane) poisid, kes mõlemad kaotasid oma finaalmängu väga dramaatiliselt. C1 (treener Toomas Kandimaa ja Rein Raam) ja C2 (treener Raido Rebane, Rein Raam) klassis tulid meeskonnad pronksile ning B vanuseklassis (treener Paavo Russak) neljandale kohale. Seega on ka esindusmeeskonnale kasvamas väärilist järelkasvu.

Head korvpallinädalat ja saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar