Rocktoober on käes!

Rocktoober on käes! Ehkki hooaja vilistas peatreener alanuks juba septembri lõpus toimunud meeskonna esitlusel, algab kõigi tõsiste Rocki-fännide tihedam tööaeg just oktoobris, mil algavad liigamängud kodus ja väljas. Kuugraafik tõotab tulla juba algusest peale küllalt tihe, et aga huvilistel veidi lihtsam oleks, teeme edaspidi iga kuu alguses puust ja punaseks, millistel kuupäevadel ja kuhu toetajaid ootame.

Koduses Tartu Ülikooli spordihoones läheme oktoobris vastamisi kolmel kuupäeval: 7. oktoobril BC Kalev/Cramoga, 20. oktoobril Valga/Valka Maks&Mooritsaga ning 27. oktoobril ka esimene ametlik FIBA Europe Cup mäng, kus mõõtu võetakse Utena Juventuselt.

BC Kalev/Cramo ei vaja tutvustamist küll ühelegi eesti korvpallisõbrale, samuti ei pea me kindlasti pikemalt peatuma sellel, miks iga endast lugupidavat tartlast saalis vaja on. Suurepärane võimalus saada aimu, milline tõotab võimuvahekord tulla hooajal, mil Rock taas tiitlit kaitsma asub.

20. oktoobri mäng Valgaga toob koju tagasi fännilemmiku Valmo Kriisa, kes uuele hooajale seekord Valga ridades vastu astub. Mida meie noored tagamängijad vanameistri vastu suudavad, on kahtlemata küsimus nii mitmeteski peades.

Ka nädal hiljem toimuv mäng Utena Juventusega toob Tartusse vana rockimehe, värskelt meeskonna kapteniks valitud Egidijus Dimša. Et TÜ/Rocki siht sellel hooajal on taas oma parim anda esimesena just välisliigades, on esimene euromäng kahtlemata kohustuslik kõigile, kes end Rocki fännideks peavad.

Välismängud leiavad sel kuul aset teisipäeval, 13. oktoobril Tallinnas Audentes SG/Noortekoondise vastu, laupäeval 24. oktoobril Rakveres kohaliku Rakvere Tarva vastu ning reedel, 30. oktoobril taas Tallinnas TLÜ/Kalevi koduväljakul. Mõistagi ei saa nendelgi mängudel fännid kuuenda mehena platsil puududa, fännireiside osas tasub silma peal hoida nii meeskonna ametlikul Facebooki lehel kui ka kodulehe Fännitsooni alajaotusel, kust leiab aktuaalseima info fännklubi välisreiside kohta.

Kodumängude info leiab operatiivseimalt samuti just klubi Facebooki lehelt, piletitega aitab selgi hooajal mõistagi Piletilevi. Juba praegu on võimalik hankida pileteid hooaja esimesele mängule Kalev/Cramo vastu.

Ära unusta end tulijaks märkida ka mängu Facebooki üritusel, kus osalejate vahel lähevad taas loosi tasuta piletid Belfire’i mugavusnurka koos kosutusega JamJami poolt.

Näeme saalis!

0 kommentaari

Lisa kommentaar