Rocking China – 7. päev

Seitsmendal reisupäeval jätkus turniir mänguga Leedukate vastu, mis krobelise alguse järel kindlalt võideti 88:71. Tanel Kurbas oli üleplatsimees 20 punktiga.

7. päev – Xuzhou

Et oli Gerdi sünnipäev, siis soovisid kõik mehed hommiksöögilauas peatreenerile õnne ja Vahimets sai üle anda ka Eestist kaasa võetud National Geographicu ajakirja, milles oli sees pikk artikkel leemuritest.

Hommikusel trennil tegeleti peamiselt viskamisega ja aegamisi hakkavad siinse saali rõngad juba päris omaks saama. Nagu ikka pärast trenni pesta ei saa ja hotelli sõit tuli teha trenniriietes.

Pärast lõunasööki käisime Vahimetsa ja Pastakuga linna katusel ehk kohalike mägede otsas olevatel vaateplatvormidel. Et oli taas päikseline ja selge ilm, siis avanes väga ilus vaade. Allasõit gondlitega oli ka päris huvitav kogemus.

Õhtune mäng kulges alguses küllaltki krobeliselt. Leedukate meeskonnal oli kõva tahtmine eestlastele koht kätte näidata ja nii said nad alguses päris hästi minema. Jäime 5:12 taha, aga suuresti tänu Tanel Kurbase väga heale esimesele veerandajale (millega ta kogus 13 punkt) võtsime vahe tagasi ja püsisime mängus. Teisel veerandajal sekkus väga hästi pingilt Kaido Saks ning kogus veerandajaga ka korralikud 12 punkti ja poolajal juba juhtisime 51:44. Mängu teine pool kulges meie dikteerimisel ja Reinar hakkas publikut taas kaugvisetega hullutama. Lõpuks võtsime kindla 88:71 võidu. Tanel Kurbas kogus 20 punkti, Reinar Hallik 18 ja Kaido Saks 16 punkti.

Homme seisab ees üks hommikune sponsorüritus ja siis treeningmäng Jiangsu Lionsi meeskonnaga ehk sama satsiga, kellega päev hiljem mängime ka turniiri arvestuses. Treeningmäng peetakse aga mingi ülikooli võimlas ja tegemist on ilmselt rohkem mingi showmänguga. Eks näis, mis sellest välja tuleb.

%%wppa%%
%%album=23%%

No Comments

Lisa kommentaar