Rocking China – 21.-22. päev

Reisi viimased kaks päev veedeti maailmalinnas Shanghais, kus tegeleti peamiselt ostlemise ja ilmaimede vaatamisega.

21.-22. Päev – Qingdao, Shanghai

Lennukiga poolteist tundi sõitu ja jõudsime Qingdaost Shanghaisse, kus kahel viimasel vabal päeval jagus tegevust küllaga. Lennujaamast välja astudes tervitas linn meid 34-kraadise soojusega. Accuweather teadis öelda, et see mitte pole ainult soe, vaid tundub nagu 43 kraadi. Väga lämbe ja paks on siinne õhk igatahes.

Hotellis tegime meeskonnaga lõpukoosoleku ära ja edasi tegi igaüks omale plaane. Kes tahtis poodides käia, kes niisama vaatamisväärsustel.

18. juunil viidi meid bussiga ühe linna ilmaime juurde. Hetkel veel on linna kõrgeim ja hetkel maailma viies torn Shanghai World Financial Center. 492 meetri kõrguse torni ületab peagi tema naaber Shanghai Tower, mida alles ehitatakse, aga mis peaks tulema 632 meetri kõrgune.

Igatahes oli torni vaateplatvormile kogunenud seltskonnal olemine 470 meetri kõrgusel üsna elev, sest nii mõnelgi mehel olid jalad kanged ja päris akna äärde minemine oli paras vägitegu. Aga vaade ja elamus oli vägev ja igati väärt seda ligi 20eurost piletihinda.

Õhtul sõitsime lennujaamale lähemale hotelli ja kolmapäeva hommikul kell 9.20 läheb lennuk Helsingi poole ja kodus oleme Eesti aja järgi kella viie paiku.On olnud äärmiselt huvitav reis, mille jooksul läbitud enam kui 20 000 kilomeetrit, peetud 11 mängu ja nähtud mitmeid Hiina imesid. Mehed näitasid head meeskonnavaimu ja oleme saanud mitmeid kutseid tulevikus taas tagasi tulla. Loodetavasti see ka õnnestub.

Ja aitäh ka kõikidele lugejatele, kes seda järjejuttu on jälginud. Loodetavasti sai selle abil meie reisist hea ülevaate ja mängijatel jääb üle kodus muljetades ainult oma värving juurde panna.

%%wppa%%
%%album=34%%

No Comments

Lisa kommentaar