#Rockigakinno: nagu meile loodud “Creed: Rocky pärand”

Loomulikult ei puudu ka jaanuaris võimalus oma lemmikmeeskonnaga kinos käia ja nii ootamegi kõiki sõpru juba sel neljapäeval, 7. jaanuaril Cinamoni “Rockiga kinno!” erilinastusele. Sel kuul on otsekui spetsiaalselt meie jaoks kinno toodud Rocki-film, või vähemalt peaaegu: linastub “Creed: Rocky pärand”.

Adonis Johnson (Michael B. Jordan) ei tundnud oma kuulsat isa, raskekaalu maailmameistrit Apollo Creedi, kes suri enne tema sündi. Ometi on silmnähtav, et tal on poks veres, nii et Adonis suundub Philadelphiasse, kus toimus Apollo Creedi legendaarne matš karmi kollanoka Rocky Balboaga.

Vennaliku armastuse linna jõudes otsib Adonis Rocky (Sylvester Stallone) üles ja palub tal oma treeneriks hakata. Hoolimata Rocky väidetest, et ta on mängust lõplikult välja astunud, näeb ta Adonises Apollole omast jõudu ja sihikindlust. Viimane oli Rocky karm rivaal, kellest sai tema parim sõber. Rocky on lõpuks nõus ja asub noort poksijat treenima, võideldes ise samal ajal surmavama vastasega kui ükski neist, kellega ta ringis on kohtunud.

Rocky käe all ei lähe kaua aega, kui Adonis saab esimese võimaluse tiitlit võita… Kuid kas lisaks innukusele tärkab noormehes ka võitleja hing?
„Creedis“ teevad kaasa ka Tessa Thompson („Selma“, „Dear White People“) kohaliku laulja-laulukirjutaja Biancana, kellega Adonisel suhe tekib; Phylicia Rashad (Lifetime’i „Terasmagnooliad“) Apollo lese Mary Anne Creedi rollis; ja Inglise profipoksija ja endine kolmekordne ABA raskekaalu maailmameister Anthony Bellew poksitšempioni Ricky Conlani rollis.

Sissepääs saali avatakse pool tundi enne seansi algust ja just siis on võimalik juttu teha oma lemmikmängijaga või küsida treeneritelt, mis uudist. Oma oskusi tulevad demonstreerima ka meie oma Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi poksijad koos treener Hannes Tammega.

Kui plaanid kinno tulla, märgi end kindlasti osalejaks ka Facebookis, sest nende vahel loositakse välja üks viiene piletipakett ehk siis viis tasuta piletit vabalt valitud Rocki mängudele.

Kinos näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar