#Rockigakinno: kampsunikomöödia “Seks, narks ja aisakell”

Detsembrikuus, täpsemalt sel neljapäeval, 10. detsembril, kutsume ‪#‎rockigakinno‬ eriseansil vaatama koledatest jõulukampsunitest kubisevat komöödiat “Seks, narks ja aisakell” ehk õige nimega “The Night Before”, mille peaosades Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen ja Anthony Mackie.Kuttide, kes tõid meieni filmid “Superbad: ülikõva!” või “Ananassiekspress” uus film, mille peaosades on Seth Rogen (“Ananassiekspress”), Joseph Gordon-Levitt (“Algus”) ja Anthony Mackie (“Kapten Ameerika: Talvesõdalane”).

„50/50“ ja „Soojade kehade“ lavastaja Jonathan Levine’i uus film. Ethan (Gordon-Levitt), Isaac (Rogen) ja Chris (Mackie) on lapsest saadik parimad sõbrad ning juba kümme aastat on nende jõululaupäevade traditsiooniks olnud lõbus prassimine. Nüüd aga peavad nad suureks saama ja ühisele traditsioonile punkti panema. Et viimane kord oleks võimalikult meeldejääv, suunduvad nad Pähklipureja ballile, mis on justkui jõulupidude püha graal.

Kui soovid võita pileteid #Rockigakinno, siis vaata seda Facebooki postitust ja jäta kommentaariumisse, KELLE KINNO KAASA VÕTAD ja kõikide vahel paneme loosi KAKS PILETIT #rockigakinno ja eriboonusena saavad nad istuda TÜ/Rocki reas.

Lisaks loosime #rockigakinno evendil osalejate vahel välja VIIESE PILETIPAKETI. Vaata lähemalt –

Ja kui oled kinno tulemas, siis pane selga oma kõige koledam kampsun ja anname sulle saalis pileti laupäevasele kodumängule AVIS Raplaga.

Filmi treiler

No Comments

Lisa kommentaar