Rockiga kinno: spordifilmi „Programm“ eriseanss

Tartu Ülikool/Rock teeb algust uue traditsiooniga ning kutsub kõiki filmisõpru Tartu Cinamoni kinno. Esimesel Rockiga kinno eriseansil kolmapäeval, 23. Septembril kell 21.30 vaadatakse Lance Armstrongist rääkivat spordifilmi „Programm“. Kõikidele piletiostjatele on tervitusjook Sakult ja enne filmi korvpallialased tegevused.

Filmist
Oscarile kandideerinud lavastaja Stephen Frearsi („Kuninganna”, „Philomena”) ja Working Title Filmsi produtsentide („Kõiksuse teooria”, „Everest”, „Plekksepp, rätsep, sõdur, nuhk”) käe all on valminud tõestisündinud lugu lähiajaloo ühe enim kiidetud ja vastuolulisima mehe tõusust ja langusest – selleks meheks on Lance Armstrong, maailmakuulus Tour de France’i tšempion. Film, mis põhineb David Walshi auhinnatud raamatul „Seitse surmapattu” ja milles mängivad Ben Foster („Ainus ellujäänu”), Chris O’Dowd („Kolgata”), Guillaume Canet („Tell No One”) ja Jesse Plemons („Halvale teele”), on põnev ja pingeline triller.

Võta sõber kaasa ja tule kolmapäevaõhtul TÜ/Rockiga koos kinno!

Ja kui seekord kohe kuidagi ei jõua, siis hoia meil ikkagi silm peal, sest loodetavasti leiame pea iga kuu mõne sobiva filmi, mida TÜ/Rocki meeskond koos teiste kinohuviliste ja meeskonna toetajatega Cinamon Tartu kinno vaatama läheb.

Osta pilet spordifilmi “Programm” eriseansile

0 kommentaari

Lisa kommentaar