Rocki korvialust täidab Balkani liiga parim mängija

Sisutiheda komplekteerimisnädala lõpetas Tartu Ülikool/Rock veel ühe täiendusega. Leping allkirjastati Serbia tulevikumehe, tsentri Uros Lukoviciga.

24-aastane ja 214cm pikkune Lukovic domineeris eelmisel hooajal Balkani liigat kui Makedoonia klubi Kumanovo eest kogus ta koduliigas 21 mänguga keskmiselt 15,5 punkti ja liiga parimana 9,9 lauapalli ning 1,8 viskeblokeeringut.

Balkani liigas olid numbrid veelgi paremad – 15 mänguga keskmiselt 16,5 punkti mängus (paremuselt kolmas näitaja), 11,1 lauapalli (liiga parim) ning 2,3 viskeblokeeringut (liiga parim). Sellised numbrid tõid koguni pikkade kätega tsentrile (käte vertikaalne siruulatus 285cm) hulganisti Balkani liiga aasta parima tiitleid – parim mängija, parim tsenter, parim kaitsemängija ning parim euroopa mängija.

Serblasega sõlmiti aastane leping, milles on ka võimalus seda järgmisel aastal pikendada.

TÜ/Rocki meeskond on nüüd suures osas komplekteeritud ning korvialuses tsoonis võtavad lisaks Lukovicile koha sisse Janar Talts, Joosep Toome ja Timo Eichfuss. Ääremängijatena on meeskonnas Marek Doronin, Tanel Kurbas, Gert Dorbek, Kristen Meister ja Kent-Kaarel Vene. Mängu juhtima hakkavad ameeriklane Vincent SImpson ning leedukas Augustas Peciukevicius.

0 kommentaari

Lisa kommentaar