Rain Veideman siirdub Saksamaa Bundesligasse

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ja Eesti koondise tagamängija, 20-aastane tagamängija Rain Veideman siirdub laenulepingu alusel hooaja lõpuni mängima Saksamaa Bundesliga klubisse BBC Bayreuth.

191cm-pikkuse tagamängija uus klubi BBC Bayreuth asub hetkel Saksamaa Bundesliga 11. kohal ning 19 mänguga on kogutud kaheksa võitu ja 11 kaotust.

Meeskonna peatreeneriks sai jaanuarikuus Marco van den Berg viis 2010. aastal hollandi klubi GasTerra Flames Hollandi meistriks ja 2011. aasta karikavõitjaks. Van den Bergi sõnul on ta hoidnud Rainil silma peal juba mõnda aega ja tunneb heameelt talendika tagamängija liitumisest tema klubiga.

Viimasel ajal vigastustega kimpus olevas meeskonnas, kus mängib seitse ameeriklast ja üks kanadalane, on seni suurim punktitooja olnud ameeriklane Danny Gibson keskmiselt 13,5 punktiga mängust.

BBC Bayreuthi järgmine kohtumine, millest ka Veideman peaks osa võtma on 12. veebruaril kui peetakse võõrsil kohtumine oma lähima konkurendi, 10. kohal oleva Bonni Telekom Basketiga.

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond tegeleb sel hooajal G4S KMLis 16 mänguga keskmiselt 15,6 punkti  ja 3,7 lauapalli ning BBLis 15 mänguga 14,7 punkti ja 3,1 lauapalli kogunud Veidemanist tühjaks jääva koha täitmisega.

 

No Comments

Lisa kommentaar