Pühapäeval saab kaasa elada Ventspilsi ja TÜ mängule

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kohtub pühapäeval, 25. novembril BK Ventspilsiga. Olybet Eesti-Läti Korvpalliliiga mäng Ventspilsi olümpiakeskuses algab 17:00 ning kohtumisest teeb ülekande ka Delfi.lv.

Ventspils on tänavusel hooajal saanud seni vaid ühe kaotuse ning seda kohe liiga avamängus BC Kalev/Cramo vastu. Järgmised üheksa matši on Läti tippmeeskond lõpetanud edukalt.

Ventspilsi meeskonna liidriteks on seni tõusnud Jonathan Arledge (keskmiselt 15 p ja 7 lp), Rihards Lomazs (13 p ja 2,8 rs), Maris Gulbis (12,8 p ja 3,6 lp).

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna ridades ei sõida vigastuste tõttu kaasa Hendrik Eelmäe, Rain Raadik ja Märt Rosenthal, kes Rapla mängus tegi liiga jalale. Tagasi rivistuses on Hannes Saar.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud