Peatreeneri vahetust toetavad nii rektor, linnapea kui fännid

Tartu Postimees tegi treenerivahetuse teemal juttu mitmete inimestega.

📣 spordiklubi juht Gert Prants: «Toimima hakkavad asjad siis, kui kogu grupp, nii mängijad kui treenerid ja abipersonal, on omavahel kokku kasvanud,» sõnas Prants. Hooaja eel seatud eesmärgid jäävad uue peatreeneri käe all samaks, lisas ta.

📣 Ka Toomas Kandimaa tunnistas, et hiljutine 50-punktiline kaotus BC Kalev/Cramole mõjus meeskonnale masendavalt ning siis sai klubiga nõu peetud. Et sellele järgnes ka napp allajäämine Rakvere Tarvale, leiti ühiselt, et meeskond vajab muutust. «See oli loogiline jätk, et kui Rakverele ka kaotad ja meeskond ei võida, peab midagi muutma,» tõdes ta.

📣 Tartu linnapea Urmas Klaas märkis, et peatreeneri vahetus ei ole midagi ebatavalist ning ta toetab klubi otsust.

📣 Ka meeskonna fänniklubi esindaja Raiko Orin nõustus, et muutust tõepoolest vajati ning hooaja keskel peatreeneri vahetamine näitab klubi soovi eesmärke täita. «Kui Tartu tahab 2024 (Eesti meistrivõistluste – toim) finaalis mängida, siis peame tänavu vähemalt sinna lähedale mängima, muidu läheb keeruliseks,» sõnas ta.

📣 Samuti püsib usk meeskonda Tartu Ülikooli rektoril Toomas Asseril. «Usun, et uue peatreeneriga leitakse sobiv lahendus, sest poiste mänguoskus on tegelikult parem, kui see praegu ehk välja on tulnud,» selgitas ta.

Aitäh kõigile toetuse eest ja järgmine mäng on juba laupäeval kell 15.00 Ogres.

No Comments

Comments are closed.