Ness Ziona vastu said kõik käe valgeks

Tartu Ülikool Maks & Moorits pidas oma hooaja viimase mängu Põhja-Euroopa korvpalliliigas ja pidi vastu võtma 78:97 kaotuse Iisraeli klubilt Ironi Ness Ziona. Tartu poolel said palju mänguaega nooremad mängijad ja käe valgeks kõik 11 platsil käinut. Kõige enam kogunes punkte Patrik Saalile, kes lõpetas 16 punktiga.

Valmieras peetud kohtumise avapoolaeg kulges võrdsete heitluses. Juba enne mängu veerandfinaali pääsu lootuse kaotanud Tartu poolel pääsesid nooremad mehed platsile juba esimesel veerandajal. Tänu tabavatele kaugvisetele püsisid tartlased kenasti mängus ja koos poolaja lõpusireeniga tabatud kolmene viis Ironi Ness Ziona ette 46:43.

Kolmandal veerandil pani aga Iisraeli klubi oma paremuse maksma ja läks 10:2 spurdiga kohtumist selgemalt juhtima. Tartu ei lasknud vahet küll piinlikult suureks, aga veerandi lõpuks näitas tabloo Ziona 75:58 edu ja sellega oli mäng suuresti tehtud. Viimasel veerandil vahetati vastamisi korve ja Tartu mängijad said väärt mänguminuteid. Mängu lõpetas Patrik Saal 3+1 rünnakuga, mis tõi tabloole numbrid 78:97.

Patrik Saal sai vähem kui 13 minutiga kirja meeskonna parimana 16 punkti ja kolm lauapalli. Andrii Voinalovych lisas 12 punkti. Tartu poolel said käe valgeks kõik 11 platsil käinud mängijat, puhkepäeva sai Jalan McCloud.

CJ Williams oli Ness Ziona resultatiivseim 25 punkti, nelja lauapalli ja nelja korvisööduga. Meeskonna kapten Jerome Meyinsse lisas 19 ja Golan Gutt 15 punkti.

Tartu Ülikool Maks & Mooritsa jaoks on selle hooaja Põhja-Euroopa liiga mängud läbi. Seitsmes mängus koguti kaks võitu ja viis kaotust ning sellega jäädi pidama alagrupiturniirile.

Nädal jätkub aga meeskonna jaoks Eesti-Läti liiga mänguga laupäeval, 4. veebruaril kell 18.00 ja siis sõidetakse Raplasse mängima sealse AVIS UTILITAS Raplaga.

No Comments

Comments are closed.