Müügil on Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna hooajapiletid

Tartu Ülikooli spordihoone fuajeest on võimalik soetada TÜ korvpallimeeskonna hooajapääse, millega saab järjekorrata sisse kõikidele selle hooaja kodumängudele sealhulgas ka juba sel nädalavahetusel toimuvale BBL Dorpat Hotel Cupile. Hooajapääsme hind on 90 eurot ning eelmise aasta hooajapääsme ettenäitamisel ja fännklubi liikmeile kehtib soodustus 10%.

Arvestuste kohaselt peaks Tartu Ülikooli korvpallimeeskond sel hooajal pidama kuni 35 kodumängu.

Korvpallisõbra jaoks on positiivne uudis kindlasti ka see, et üksikpiletid on mõnevõrra soodsamad kui eelmisel aastal – põnevamatele mängudele maksab pilet 5€ ja sooduspilet 3€ ning suurema tasemevahega meeskondade mängudel on pilet 3€ ja sooduspilet 2€.

Fännklubi liikmedki saavad uutmoodi ametliku Fännikaardid, millega saab soodustingimustel sisse kodumängudele, fänninänni ning muid fännklubile mõeldud soodustusi.

 

6 kommentaari

 1. Tere, mul on küsimus tänase TÜ-RAPLA mängu kohta. Kas see maksab 5.- ( põnevamatele mängudele maksab pilet 5€ ja sooduspilet 3€) või 3.- ( suurema tasemevahega meeskondade mängudel on pilet 3€ ja sooduspilet 2€ ) ?

  Vasta
  1
 2. Tänase mängu piletid on jah 3€ ja sooduspilet õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele on 2€.

  Vasta
  2
 3. mul küsimus selline. Kas Oleks võimalik saada streeme linki?

  Vasta
  3
 4. kas täna ei tehtagi ülekannet?

  Vasta
  4
 5. Mängupilti saab näha video lehelt – http://basket.ut.ee/video/

  Vasta
  5
 6. Kas te ei leia ühtegi paremat kommentaatorit? Need tüübid ei jaga küll korvpallist mitte kui midagi!!!! Ajavad mingit täielikku jama kogu aeg, üle 5 minuti ei kannata seda kuulata. Ilma helita on lihtsalt kehva vaadata, võiks ikka kommentaar ka olla.

  Vasta
  6

Lisa kommentaar