Muudatused Alexela KML ajakavas

Seoses Tartu Ülikool/Rocki meeskonna eduga FIBA EuroChallenge sarjas ja Balti liigas ning rahvusvaheliste sarjade play-off mängudest tuleneva tiheda mängudegraafikuga on mõningad ajakava muudatused koduses Alexela Korvpalli Meistriliigas.

Pühapäeval 02.03 toimuma pidanud mäng KK Pärnu ja TÜ/Rocki vahel lükkub kaks päeva edasi, teisipäeva peale (uus aeg 04.03 kell 19:00 Pärnu spordihallis). Seoses selle muudatusega lükkub edasi ka algselt 05.03 tomima pidanud mäng KK Pärnu ja Rakvere Tarva vahel. Uus aeg 26.03 kell 19:00 Pärnu Spordihallis.

Reedel 07.03 toimuma pidanud mäng Tallinna Kalev vs TÜ/Rock ning laupäeval 08.03 TYCO Rapla ja TÜ/Rocki vahel lükkuvad edasi, täpsem aeg on veel selgumisel. Naistepäeval, 8.märtsil saab Raplas siiski korvpalli nautida sest 16.03 pealt liigub nädal varasemaks TYCO Rapla ja Tallinna Kalevi kohtumine.

Eesti Korvpalliliit tänab kõiki osalpooli koostöö ning kompromisside leidmise eest ja vabandab ajakava muudatustest tekkida võivate ebameeldivuste pärast klubide ja fännide ees.

No Comments

Lisa kommentaar