Meeskonna ametlik tutvustus tuleb tänavu Motoshowl

Uue hooaja ametlik algus on ukse ees ja ehkki tänavune sats on vähehaaval juba tutvustatud saanud, on traditsiooniks teha ka üks suurem üritus, kus kogu meeskonnaga korraga võimalik tõtt vaadata.

Tänavune ametlik meeskonnatutvustus toimub juba sellel laupäeval, 24. septembril, kui mehed kogunevad kell 13.00 Motoshow 2016 raames meie hea sõbra Autospirit Tartu juurde. Tähelepanelikumad võivad rosteris märgata ka pärit mitut lisandust meie korvpallikoolist, ka need noored mehed on siiski laupäeval väga suure tõenäosusega rivis olemas ja valmis fänne tervitama nagu jaks võtab.

Meeskonna üritus algab, nagu korra juba mainitud, Motoshowl Autospiriti alal kell 13.00 ja peale Marko Kiljaku tutvustusi on võimalik meestel kätt suruda, uurida nii autogrammide kui ka piltide kohta ja võibolla osaleda ka mõnel viskevõistlusel. Lühidalt – lemmikmeeskonnaga mõnus laupäev veeta kõlab ju päris hästi? Tule ka!

Motoshow 2016 on piletiga üritus, kuid loomulikult on meil omadele ka hea pakkumine. Kõigi vahel, kes jagavad uue rosteri pildiga postitust Facebookis, loosime välja 5×2 laupäevast pääset Motoshowle!

roster

No Comments

Lisa kommentaar