Meeskond peab kaks kõrgetasemelist kontrollmängu Itaalias

Hooajaks ettevalmistust tegev Tartu Ülikool Maks & Moorits sõidab nädalavahetusel Itaaliasse Brindisisse, kus võetakse osa „Memorial Pentassuglia – Happy Casa Cup“ turniirist. Tartlased mängivad võõrustaja Brindisiga ning eestlastele tuttava Pesaroga, kus pallib ka Eesti koondislane Henri Drell.

Laupäeval, 11. septembril kell 18.00 pannakse pall mängu Tartu ja Pesaro mängus. Mullu Itaalia meistriliiga 12. kohal lõpetanud Pesaro on pidanud mitmeid hooajaeelseid kontrollmänge ning Henri Drell on neis tõusnud kandvasse rolli. Hiljuti osales meeskond kontrollturniiril Horvaatias, kus poolfinaalis võideti Ljubljana Cedevita Olimpija 109:105, ent finaalis kaotati Zagrebi Cibonale 51:80. Pärast seda mängis Pesaro ka Brindisiga ning kaotas selle mängu 65:69. Laupäeva õhtul algavast kohtumisest tehakse ka otseülekanne, aga selle täpse viite saab vahetult enne mängu.

Pühapäeval, 12. septembril mängivad tartlased võõrustaja New Basket Brindisiga. Mullu Itaalia meistriliiga põhiturniiri 2. kohal lõpetanud Brindisi on mänginud kaks kontrollmängu. Esimeses jäädi alla Virtus Segafredo Bologna meeskonnale 72:92, ent kaks päeva hiljem alistati Pesaro 69:65. Tartu ja Brindisi kohtumisele antakse avavile pühapäeval kell 18.00 ning sellestki mängust peaks kõikide eelduste kohaselt olema otseülekanne.

Pärast Itaalia reisi osaleb Tartu Ülikool Maks & Moorits järgmisel nädalavahetusel ka Tallinna Karika võistlustel. Reedel kell 20.00 mängitakse Rakvere Tarvaga ja järgmisel päeval on kohamäng kas Tallinna Kalev/TLÜ või Tallinna BC Kalev/Cramo vastu.

Paf Eesti-Läti liiga hooaega alustavad tartlased võõrsil mänguga LU vastu ja seda laupäeval, 2. oktoobril. Esimese kodumängu aeg on hetkel veel lahtine. Samuti on lahtised esimesed Paf Superkarika mängud, kus 1/8-finaali vastane tuleb paarist G4S Noorteliiga vs BC Torm.

Meeskond tänab kõiki toetajaid, kelle abil väärtuslik hooajaeelne kogemus Itaalias saadakse.

No Comments

Comments are closed.