Meeskond lõpetas koostöö Märt Rosenthaliga

Järgmiseks hooajaks ettevalmistusi tegev Tartu Ülikooli korvpallimeeskond lõpetas poolte kokkuleppel koostöö klubi oma kasvandiku Märt Rosenthaliga.

20-aastasel Märt Rosenthalil oli klubiga sõlmitud kolmeaastane leping, mis lõpetati pärast ühte hooaega.

Tartu Ülikooli meeskonna peatreeneri Priit Vene sõnul ei leitud arengu osas üksmeelt. „Meie arusaamad tegevustest, mida tippkorvpalluriks saamiseks teha tuleb, ei langenud kokku ja nii otsustasime ühiselt koostöö lõpetada,“ sõnas Priit Vene.

Märt Rosenthal tegi lõppenud hooajal Tartu Ülikooli särgis kaasa 21 Eesti-Läti liiga kohtumises, sai keskmiselt mänguaega pisut üle 26 minuti ja kogus selle ajaga 10 punkti ja 3,4 lauapalli.

Tartu Ülikooli meeskond teeb järgmiseks hooajaks ettevalmistusi eestlastest tuumikuga ning tegeleb nii kodumaiste kui välismaiste täienduste otsimisega.  Võistkonna peatreenerina jätkab Priit Vene ning kokkulepped on sõlmitud kaheksa mullugi meeskonda esindanud eestlasega. Klubi on sihiks võtnud meeskonna proovile paneku lisaks kohalikule liigale ka eurosarjas ning aktiivselt tegeletakse selleks vajaliku eelarve kokku saamisega.

No Comments

Comments are closed.