Marek Doronin lõpetas Legendide Lahinguga ametlikult mängijakarjääri

Täna õhtul peeti Tartu Ülikooli spordihoones maha tõeline korvpallipidu – Legendide Lahingus astusid omavahel vastamisi Tartu Ülikool/Delta, 2000. aasta tuumikuga, ja Rock Allstars meeskonnad. Ehkki tegu oli sõpruskohtumisega, olid mõlemad pooled siiski kindlalt oma eest väljas. Tasavägise lahingu võitis viimasel sekundil TÜ/Delta 87:86!

Ehkki mängu algus oli Rock Allstarsil rabe ning jäädi kaotusseisu, suutsid nad teisel veerandil mängu tagasi tulla ning sest saadik oli punktiskoor küllalt võrdne, päris eest ära ei õnnestunud saada kummalgi poolel. Lisaks neljale veerandile korvpallile said meeskonnad oma punktiskoori kasvatada ka mitmesuguste lisavõistlustega. Kolmestevõistluse pani kindlalt kinni ei keegi muu kui Gert Kullamäe, kes tõi Rockile 15 võrra punktilisa. Keskjooneviske võistluse, mida Tartus hellitavalt ka Snickersi viskeks kutsutakse, võitis omadele TÜ/Delta poolelt Indrek Visnapuu, kes meeskonnad viimaseks mänguveerandiks viiki viis, 68:68.

Mängu saatuse otsustasid sedapuhku aga hoopis meeskondade mänedžerid, Tõnu Rüütel ja Meelis Pastak, kes eraldi oskusvõistluses kiiruse peale „palku“ välja lugema pidid. Nelja punkti väärilise võistluse võitis Tõnu Rüütel, kes Delta kastanid seega tulest välja tõi ja meeskonnale ühepunktise 87:86 võidu kindlustas!

Kohtumise tipphetked:

TÜ/Delta mängis täna koosseisus Jaanus Liivak, Toomas Liivak, Toomas Kandimaa, Tarmo Kikerpill, Andrus Renter, Veljo Vares, Aigar Kristovald, Marek Doronin, Marti Lasn ja Indrek Visnapuu.

Rock Allstars ridades jooksid väljakule Kristo Saage, Heiko Rannula, Kristo Aab, Antti Vasar, Janar Talts, Augenijus Vaskys, Gert Kullamäe, Valmo Kriisa, Vallo Allingu, Silver Leppik.

Inimesi, kes korvpallishowl kas esinesid või muul moel osalesid, oli palju – suured tänud lähevad Rocki tantsutüdrukutele „originaalkoosseisust“, Grete Reimand, Evelin Daniel, Kadri Jukk, Karin Toom, Elina Gorelašvili, Liisa Noor, Ann Roost, Merili Sööt, Gerda Miller ja nende treener Kristiina Noorele, kes spetsiaalselt tänaseks õhtuks trupi uuesti kokku tõid ning publikut rõõmustasid. Tänud ka trikikorvpallur Roman Fedorenkole ning Kalle Sepale meeleolukate esinemiste eest, ning BC Tartu Tantsutüdrukutele, kes „originaale“ tublisti toetasid. Täname sponsoreid, Triobeti, Sakut, Autospiritit, Sportlandi, Delfit, HitFM-i, ja kõiki tublisid abilisi saalis, olgu pildi, heli, valguse või korralduse asjus.

Ja aitäh, Marek, et olid. Oli meie au.

Mäng täispikkuses:

Mängujärgsed intervjuud:
No Comments

Comments are closed.