Lux Express toetab Tartu korvpalli

Sel hooajal Eesti meistritiitli sihiks seadnud Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonna toetajatega liitus nii siseriiklikke kui rahvusvahelisi bussireise tegev Lux Express.

Lux Expressi Eesti ärijuht Ingmar Roos on koostööst põnevil.

Meil on suur rõõm, et Lux Express on otsustanud astuda sammu lähemale Tartu südamele, asudes toetama Tartu korvpalli esindusmeeskonda. Samamoodi nagu Tartu on paljude Lux Expressi reiside algpunktiks ja sihtkohaks, on korvpall olnud alati tähtsaks osaks Tartu linna identiteedist. Meie toetame selle traditsiooni jätkumist. Koos Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnaga seisame kindlalt Tartu korvpalli taga ning loodame näha, kuidas see partnerlus toob kaasa palju suurepäraseid saavutusi ja emotsionaalseid hetki kossufännidele üle kogu Lõuna-Eesti.

Igatahes oleme väga põnevil, et saame anda panuse Tartu korvpalli arengusse. Samamoodi nagu tagame tartlastele igapäevased mugavad ühendused Tallinna, Riia, Pärnu või Narvaga.Ingmar Roos, Lux Express Eesti ärijuht

Korvpallimeeskonna spordidirektor Janar Talts näeb ühiseid väärtuseid.

Teada on, et tee Tallinnast Tartusse on palju pikem kui Tartust Tallinna. Riiast ei hakka rääkimagi. Mul on väga hea meel, et meie toetajate sekka tulnud Lux Express aitab seda teekonda võimalikult mugavalt läbida ja ehk innustab see ka inimesi teistesse linnadesse korvpalli vaatama sõitma.

Julgen isikliku kogemuse pealt väita, et Luxi bussides ei ole reisi pikkusel vahet ja hea elamuse saab igal juhul. Sama püüame me meeskonnaga teha väljakul ja peagi saab ka meie kodumängudel korraga osa nii Relax istmete mugavusest kui heast kossumängust. Täname Lux Expressi toetuse eest ja loodan, et meie ühine reis kestab pikalt.Janar Talts, korvpallimeeskonna spordidirektor

Lux Expressi 105 bussi sõidavad kuues riigis viies reisijaid enam kui 100 erinevasse sihtkohta, ühendades pealinnu ja olulisi sõlmpunkte Tallinnast Varssavini.

Tartu Ülikool Maks & Moorits on seadnud hooaja sihiks võita Eesti meistritiitel ning jõuda Eesti-Läti liigas medalile. Lisaks on juba jõutud Põhja-Euroopa liigas ENBL veerandfinaalidesse. Järgmise kodumängu peavad tartlased teisipäeval, 13. veebruaril kui karikavõistluste veerandfinaalis võõrustatakse Keila Coolbeti.

Comments are closed.