LOC Cupil kaotati Ventspilsile

Lätis peetaval LOC Cupil oli Tartu Ülikool/Rocki teine vastane Ventspils. Kahjuks tuli TÜ/Rockil vastu võtta turniiri teine kaotus ja sedakorda skooriga 80:88. Seitse kaugviset tabanud Kristo Saage oli meeskonna parim 22 punktiga.

TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe hinnangul jäi mängu alguses korvialustel mängijatel puudu agressiivsusest. „See oli meie senistest kontrollmängudest kõige õnnetum. Mängu alguses puudus just pikkadel meestel piisavalt agressiivsust ja seetõttu mängitasin täna rohkem lühemat koosseisu,“ kommenteeris Kullamäe. „Aga õnneks on veel tegemist kontrollmängudega ja proovime homme jälle uuesti ja teistmoodi.“

TÜ/Rocki resultatiivseim oli Kristo Saage 22 punktiga. Silver Leppik, Egidijus Dimsa ja Timo Eichfuss lisasid võrdselt 10 punkti, Justin Ingram viskas üheksa punkti.

Ventspilsi poolel tegi enim skoori nende mängujuht Donald Sims visates 26 punkti.

TÜ/Rockil oli eilne päev turniiri mõttes küll vaba, ent maha peeti üks treeningkohtumine, milles vastaseks oli peagi ka Eestisse tulev ameeriklaste võistkond. Tõsisemaks mänguks siiski ei läinud ja TÜ/Rock võitis kunagi Eestiski mänginud Larry Danielsi juhendatava võistkonna 145:65. Ivan Neljubov kogus 36 ja Timo Eichfuss 33 silma. Silver Leppik tegi kolmikduubli 15 punkti, 13 söödu ja 10 lauapalliga.

LOC Cupi kohamäng on Rockil homme hommikul kui kell 11.00 mängitakse turniiri 5.-6. kohale ning vastaseks on turniiri võõrustaja Liepaja Lauvas.

No Comments

Lisa kommentaar