Lepingud sõlmitud, Talts jääb kolmeks aastaks

Tartu Ülikool/Rockil on mõne päeva jooksul allkirjastatud terve meeskonna jagu lepinguid. Enamusel eile Lätti kontrollturniirile sõitnud meeskonna liikmetel on selleks hooajaks leping TÜ/Rockiga sõlmitud, ühe põhimehe Janar Taltsiga seejuures veel kolmeks hooajaks.

Tänaseks on selge, et meeskond jätkab suuresti eelmisele edukale hooajale sarnases koosseius. Kahe leeduka, juba eelmiest hooajast tuttava Augustas Peciukeviciuse ja värskelt meeskonnaga liitunud Karolis Petrukonise, allkirjad said paberile esmaspäeval.

Uue mängujuhina hakkab sel hooajal juhatama TÜ/Rocki rünnakuid Tanel Sokk. 29aastane Eesti koondise tagamängija kogus eelmisel hooajal Kalev/Cramo ridades 57 mängu keskmisteks näitajateks 6,98 punkti ja 2,2 söötu.

Möödunud hooajal TÜ/Rocki eest väga häid mänge teinud Janar Talts otsustas aga end pikalt Tartuga siduda sõlmides klubiga kolmeaastase lepingu. Nii Eesti koondise kui TÜ/Rocki ühe tugitala pikk leping peaks kindlust andma nii toetajatele kui fännidele, et meeskond mängib kõrget mängu ka tulevatel hooaegadel.

Suvel Eesti koondist väärikalt esindanud Tanel Kurbas, Joosep Toome, Timo Eichfuss ja Gert Dorbek tõmbavad ka algaval hooajal selga TÜ/Rocki mustvalge särgi.

Eelmise hooaja mängiajtest jätkavad ka Marek Doronin, Kent-Kaarel Vene, Saimon Sutt, Valmo Kriisa ja suvel ajateenistuse läbinud Kristen Meister. Meeskonnaga teeb koos trenni ka Rocki Korvpallikooli kasvandik Sander Kruus.

Samas koosseisus jätkavad ka TÜ/Rocki taustajõud: peatreener on Gert Kullamäe, teda abistab treener Toomas Kandimaa, füüsilise ettevalmistusega tegeleb Peep Päll ja füsioterapeut on Martin Vahimets. Meeskonna mänedžerina jätkab Meelis Pastak.

Täna alustab meeskond Liepajas iga-aastase LOC Cup turniiri mängudega. Kell 17.00 kohtutakse ukrainlaste BC Dniproga ning reedel kell 19.30 võõrustajate Liepaja/Triobetiga. Turniiri kohamäng on laupäeval. LOC Cup mängudest teeb ülekande ka lätlaste www.sportacentrs.com portaal.

Tartu Ülikool/Rock koosseis hooajal 2014/2015

#   Nimi
4    Tanel Sokk, tagamängija
5    Kent-Kaarel Vene, ääremängija
6    Gert Dorbek, tagamängija
7    Valmo Kriisa, tagamängija
8    Janar Talts, ääremängija
9    Timo Eichfuss, ääremängija
10   Saimon Sutt, tagamängija
11   Marek Doronin, ääremängija
12   Augustas Peciukevicius, tagamängija
13   Kristen Meister, tagamängija
15   Karolis Petrukonis, tsenter
21   Joosep Toome, tsenter
22   Tanel Kurbas, ääremängija
Sander Kruus, ääremängija

Peatreener: Gert Kullamäe
Treener: Toomas Kandimaa
Füsioterapeut: Martin Vahimets
Füüsilise ettevalmistuse treener: Peep Päll
Mänedžer: Meelis Pastak


English summary

Tartu Ülikool/Rock has, during a few days, signed contracts with most of its players. Janar Talts, one of the pillars of the team, has agreed to play in Tartu for the next three years.

Compared to last season, the team has not changed much. Newcomers are Estonian national team pointguard Tanel Sokk from Kalev/Crmao and Lithuanian center Karolis Petrukonis from Utena Juventus. Gert Kullamäe remains the head coach of the team.

0 kommentaari

Lisa kommentaar