Legendide Lahinguplaan hakkab ilmet võtma

Lõplikult on paika loksunud 26.detsembril kell 17.00 Legendide Lahingul väljakule jooksvate meeskondade koosseisud ning mängu ajal toimuvad aktsioonid. Igav sellel õhtul saalis ei ole!

TÜ/DELTA jookseb nädala pärast väljakule koosseisus:

Jaanus Liivak, Toomas Liivak, Toomas Kandimaa, Tarmo Kikerpill, Andrus Renter, Veljo Vares, Aigar Kristovald, Marek Doronin, Marti Lasn ja Indrek Visnapuu.

Rock Allstars meeskond mängib koosseisus:

Kristo Saage, Heiko Rannula, Kristo Aab, Anti Vasar, Janar Talts, Augenijus Vaskys, Asko Paade, Martin Viiask, Gert Kullamäe, Valmo Kriisa, Vallo Allingu, Silver Leppik.

Deltat juhendavad 2000 meistriks viinud Teet Laur ja 2001 meistri tiitli toonud Jüri Neissaar, Rocki meeskonna treeneritepingilt leiab Üllar Kerde ja Paavo Russaku. Füsiotena on platsis Peeter Nigol ja Martin Vahimets, meeskondade mänedžeri rolli täidavad Tõnu Rüütel ja Meelis Pastak.

Mängu vilistavad kohtunikudki on tuntud nimed. Rain Peerandi, kunagine TÜ/Rocki mängija, täna Euroliiga kohtunik, alustas oma korvpalluriteed Marek Doroniniga samas treeninggrupis pallides ja on Legendide Lahingul väljakule jooksmas kohtunikuvormis. Teisena hoiab mängijatel silma peal 2000. aastal finaali vilistanud legendaarne Mati Proos, kes täna töötab komissarina ja juhib kohtunikeklubi VILE tegevust.

Saalis toimuvatest aktsioonidest samuti lähemalt. Lisaks tavapärasele korvpallimängule saavad kummagi meeskonna mängijad oma punktiskoori kasvatada nii kolmepunktiviske kui pealtpanekuvõistlusel, kus viimasel tulevad meeskonda proovile panema tänased esindusmeeskonna mängijad ja õhulendurid Janari Jõesaar ning Mandell Thomas.

Omaette võistlusest ei pääse ka meeskondade mänedžerid ning loomulikult ei saa vahele jätta ka legendaarset Snickersi viset. Tegu siis teadupärast keskjooneviske võistlusega, milles lahingupäeval enne 6 viset tabanud võistkond kastitäie šokolaadiga koju minna saab – Snickersi šokolaadiga, loomulikult.

Mängupauside ajal näitab oma oskusi maailmatasemel trikikorvpallur Roman Fedorenko:

Lisaks teeb “Su nägu kõlab tuttavalt” viimase telehooaja võitnud Kalle Sepp publiku meeleheaks järgi oma menukaimad numbrid Georg Otsa ja Ivo Linnana.

Lisaks põhinumbritele on aga loomulikult kavas veel mitmesuguseid suuremaid ja väiksemaid üllatusi, niiet saali tasub end päris kindlasti sättida kõigil. Vähe sellest, pealtvaatajatel avaneb ka võimalus mängult uue autoga koju vurada, kuna Autospirit jagab pealtvaatajate vahel välja nii mõnegi oma müüdava automudeli kasutamisõiguse. Tõeline korvpallishow on tulemas!

Pileteid Piletilevis veel on, kuid tasub kiirustada!

Saalis näeme, loomulikult!

No Comments

Comments are closed.