Läti kontrollturniiri alustati kaotusega Neptunasele

Tartu Ülikool/Rock mängib hooajaeelseid viimaseid kontrollmänge ja Liepajas peetaval LOC Cupi avamängus tuli vastu võtta 78:84 kaotus Klaipeda Neptunaselt. Kaksikduubli kogus Egidijus Dimsa visates 14 punkti ja võttes 13 lauapalli.

Tartlased sõitsid Läti sadamalinna täna terve päeva ja see oli ka peatreener Gert Kullamäe hinnangul üks kaotuse nurgakividest. „Mängisime hästi kohad välja, aga viskasime lubamatult palju lihtsaid viskeid mööda. Muidu oli võitluslik ja korralik mäng, aga lihtsaid eksimusi tuli palju. Täna tehtud 18 pallikaotust on ka natuke liiast,“ sõnas Kullamäe. „Ma arvan, et eksimuste peamine põhjus oli see, et mehed läksid mängule praktiliselt otse bussist. Aga saime hea ja korraliku mängu ja sellega tuleb rahul olla.“

TÜ/Rocki parimana kogus Egidijus Dimsa 14 punkti ja 13 lauapalli. Justin Ingrami saagiks jäi samuti 14 punkti. Kristo Saage viskas 10 punkit.

Neptunase parim oli Martynas Mažeika 20 puntiga. Suvine täiendus Deividas Gailius kogus 14 punkti.

Homme mängib TÜ/Rock turniirivälise kontrollkohtumise Lätis tuuritava ameeriklaste võistkonnaga ning LOC Cupi raames on järgmine kohtumine laupäeval kui kell 17.00 minnakse vastamisi Ventspilsiga. Turniiri kohamängud on pühapäeval.

No Comments

Lisa kommentaar