Koos ülikooli, linna ja nimitoetajaga seati plaani järgmisteks hooaegadeks

Teisipäeval, 18. mail käisid meil külas Tartu Ülikooli rektor Toomas Asser, Tartu linnapea Urmas Klaas ja nimitoetaja Maks & Moorits juht Olle Horm.

Koos spordiklubi juhtkonna ning korvpalli taustajõududega analüüsisime lõppenud hooaega ja planeerisime järgmiseid samme. Kõlama jäi tõdemus, et eelarves püsiv stabiilne samm-sammult tõus kõrgemale on väärtuslikum kui hooajaks kokku pandud projektimeeskond. Aga selge on ka see, et oma noored ja ülikooli tudengid saavad kõige paremini areneda siis, kui meeskonnas on ka heal tasemel abijõud.

Oleme meeskonna jaoks paika pannud sammud, millega tahame aastal 2024, kui Tartu on Euroopa kultuuripealinn, mängida kõige säravamate medalite peale. Selleks on vaja üheskoos toetajatega kasvada suuremaks ja tugevamaks ning kindlasti peab saama kogemusi ka mujalt kui ainult Eesti või Läti klubidega mängides. Anname endast kõik, et leida üles inimesed, keda selline eesmärk kõnetab ja kes tahavad sellele õla alla panna.

Lõppenud hooajast on õppida nii mõndagi. Oleme kindlad, et suudame suve jooksul teha õiged käigud ning järgmisel hooajal näidata hambaid kõikidele, kes meile platsil vastu tulevad. Kindlasti on siin oma osa mängida ka Tartu publikul. Teeme tööd selle nimel, et suudame platsil toimuva viia samm-sammult kõrgemale tasemele ja see toob saali ka uusi korvpallisõpru ja tagasi neid, kes pole viimasel ajal mängul käinud.

Aitäh kõikidele selle hooaja toetajatele ja kaasaelajatele – teie pärast me seda mängu mängime. Aitäh ka kriitikutele – tänu teile sunnime end rohkem tagant ja vaatame oma tegemisi hoolsamalt üle.

⚫⚪

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud